Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja barna folyásom van és...

2 napja barna folyásom van és elég rég óta hányinger étkezés után. Teszteljek vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Amikor terhes voltam ,akkor is volt barna folyásom,vagyis csak az volt mint most ,a hőm 36,8 de össze vissza ugrál egyszer 37 utánna 2 fokot lemegy a hasam görcsöl egy picit(nem szokott)!

Mit tegyek doki vagy pedig teszt?


2008. okt. 16. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj! Sok sikert!
2008. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem írtad, hogy késett-e már, vagyis mikor (nem) kellett volna megjönnie? Ha késett, akkor csinálj tesztet!

Sok sikert!

2008. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy csinálj egy tesztet.
2008. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szio!Nekem ma kesik egy hete es reggel megmertem a homet es 36,8 volt.Ma csinaltam delutan egy tesztet es pozitiv lett!Tesztelj te is!Drukkolok!:)
2008. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!