Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjemnek 1 milliós a...

A férjemnek 1 milliós a spermiumszáma. Mik az esélyeink? Lehet még babánk?

Figyelt kérdés
Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi ilyenkor a teendő? Milyen módszerrel lehet babánk?
2008. okt. 16. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy ez most keveset jelent-e. Mármint az 1 millió

[link]

2008. okt. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az bizony nem sok!De egy babához egy is elég:Dérdemes próbálkozni az otthoni fura módszerekkel.Ilyen a hőmérő használat.....amikor a párod elmegy,tedd fel a lábad a falra hogy beljebb kerüljenek a spermiumok...én is azt hittem hogy ezek butaságok.Aztán pedig mégsem!
2008. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ajánlom a Multi-Maca kapszulát, megszaporítja őket rendesen! 3 hónapos kúra, napi 2 bogyesz.

Ezt még kipróbálnám a helyetekben, ugyanis ezzel az eredménnyel egyből az inszeminációt javasolja majd a doki. Ha nálad is gond van, akkor pedig a lombikot.

Ez pedig nem két fillér.

A 60 db-os Maca pedig 6000 ft max, 1 havi adag. Szóval, 3 hóra 18e ft. Abból még egy inszem sincs meg, és mégiscsak természetes a megtermékenyülés...

Keress rá itt a keresőben is, balra, oldalt, nagyon sokat kérdeztek már és írtak a Macáról.

A párom is szedi, bár ő mégcsak most megy spermavizsgálatra, de reméljük, jó eredmény lesz.

Mi teszvesz-ről szoktuk rendelni.

2008. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Maca Vibe-t szed a párom, igaz még csak most 1 hónapja. Az is ugyanolyan jó? Azt mondod, ezzel a számmal (ha nem javul) inszeminációra van lehetőségünk? Mert az még mindig jobb, mint a lombik..
2008. okt. 17. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:

A Maca Vibe is ugyanolyan jó! Szedje csak tovább a Párod!

Ha nálad rendben minden, akkor inszemet javasolnak, nem lombikot.

Mert ugye nálad megérik a petesejt, max kicsit turbóznak rajta, követik UH-on, hogy mikor a legalkalmasabb..., és akkor az ejakulátumból kinyert spermák közül kiválasztják, letisztítják a legfittebbeket, és azokat fecskendezik fel neked.

És ha 1 millióból van annyi mozgékony és egészséges hímivarsejt, akkor inszemet csinálnak. A dokim így mondta. Mondjuk, ha 90%-uk nem mozog, akkor sajna csak a lombik marad.

2008. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a bíztatást! Állítólag ez az 1 millió a mozgó spermiumok száma..
2008. okt. 17. 14:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Óh, akkor az nagyon jó! Abból biztosan tudnak nyerni szépeket!

Ésnyugi, 6 alkalmat finanszíroz az állam, igaz, állítólag a gyógyszerek 30-50e -be kerülnek, ha a nőnél van gond, de így, hogy nálad okés minden, így biztos nem lesz ennyi!

Arra godnolj, hogy 6 alkalom, 6 hónap, és kvázi egészségesek vagytok! Ami nagyon jó időtartam, hogy sikerüljön a baba!

De már az elejétől fogva hoggy benne, hogy sikerült!

Volt itt az oldalon szeptemberben 2 vagy 3 inszemes nő, mindegyiknek elsőre sikerült, és mindkettőjük nagyon hitt benne, hogy megfogan az a baba!!

2008. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Jól esik a bíztatás! Aranyos vagy :-)
2008. okt. 18. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!