Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha együtt voltam egy fiúval...

Anettka24 kérdése:

Ha együtt voltam egy fiúval az ovuláció napján, de viszont óvszeres védekezéssel, és el se ment az aktus alatt, akkor mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Semmi esélye sincs.
2017. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Óvszerrel védekeztetek. Nagyon minimális, szinte alig. De azt nem értem hogy mi ez újabban itt gyakorin hogy a fiúk nem élveznek el? Azért van szerencsétlenen óvszer, hogy elélvezhessen.
2017. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%

Nem olyan egyszerű ám teherbe esni. Egyedül gyakorin megy az, hogy akár egyetlen spermium is... (jah, kb annyi esély van rá mint megnyerni az összes lottófőnyereményt egyszerre).

Egyébként a válaszom a megszokott 50%. Vagy igen vagy nem.

2017. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Már megint egy olyan kérdés hogy a pasi el se ment...

Tényleg rosszindulat nélkül baromi kiváncsi vagyok mi ennek az oka. Az ok hogy egy nőnek nem feltétlen van mindig orgazmusa, de ennyi pasi nem tud elmenni manapság vagy mi?

2017. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!