Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mindig csak az egyik...

Miért mindig csak az egyik oldalon fáj a petefészkem közép időben? Csak az egyik működik?

Figyelt kérdés
Mind a 3 terhességem a bal oldali petefészekből lett. Onnan tudom, hogy rettenetes fájdalmam volt azon az oldalon. Most minden hónapban közép időben, csak a bal petefészkem fáj. Lehet, hogy a jobb nem is működik? Járt már így valaki?
2010. máj. 18. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem ahányszor vizsgált a doki mindig a bal petefészkemben érzett érett tüszöket. Úgy tudom felváltva érik meg.
2010. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 eszo ***** válasza:

van olyan, hogy valakinek csak az egyik petefészkéből történik a peteérés..de az nem baj szerintem..a lényeg, hogy legyen pé!

Szerintem nyugodj meg!

2010. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én is állandóan csak a bal petefészkemet érzem pé-kor.

Tavaly elmentem nődokihoz ezzel a problémámmal, mert már erősen görcsölt pé-kor a bal. Jobb oldalt még nem éreztem. Nem látott semmi különöset. Pedig már rémeket láttam, hogy mi bajom lehet...

2010. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

clostit szedek, ezért rendszeresen járok nőgyógyászhoz.

Nekem ezelőtt bal oldalon nagyon szúrkált, azt hittem ott érik, de a jobb oldaliban értek nagyra a petesejtek

2010. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ezek érdekes dolgok. Arra következtetek a válaszaitokból, hogy nem mindig minden van úgy ahogy mi gondoljuk és nem is kell mindennel foglalkozni. Köszi mindenkinek!
2010. máj. 18. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én meg voltam győződve rola, hogy tudom melyk oldalon érik a pete. és tévedtem mert az uh-n mást látott a doki. Szerintem sugárzik egyikböl a másikba.
2010. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Múlt héten voltam ultrahangos vizsgálaton, ahol a doki a jobb oldalon látta az érett tüszőt, pedig én teljes mértékben biztos voltam, hogy a bal oldalon van, mert csak ott éreztem a szurkálást, feszítést.

Szerintem is átsugárzik egyik petefészekből a másikba a fájdalom.

Ja, a jobb oldalon nem is volt érésben lévő tüsző.

2010. máj. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Helyesbítek: bal oldalon nem látott érésben lévő tüszőket.

Bocsi, elírtam.

2010. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem még soha nem fájt a jobb oldalon!egész életemben csak a bal oldalt éreztem!
2010. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!