Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 48 órát biztosan élnek a...

48 órát biztosan élnek a spermiumok vagy ez nem teljesen igaz?

Figyelt kérdés

19én voltunk este egyutt és 20án volt pozitív az ovulációs tesztem. Veteles utani elso olyan honap amikor próbálkozhatunk szóval clostit sem kapok még igy uhval sem kovetjuk. Tehát ovuteszthez folyamodtam. De mivel dolgoztunk mind a ketten igy tegnap nem voltunk egyutt.

Majd ma.

De gondolom nem az egyuttlét idején fog múlni nem? ( mármint ebben az esetben)

De még sosem foglalkoztam igy ezzel csak most gondoltam bele..


2017. máj. 21. 12:23
 1/6 A kérdező kommentje:

És na 21én van ( elvileg ) tüszőrepedésem. Legalabbis clostival amikor neztuk mindig masnap volt mikor 11 re delelott mentem mar megrepedt

:) remelem nem kutyultam meg nagyon

2017. máj. 21. 12:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg élnek ennyit. De biztosnak egyáltalán nem biztos.
2017. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Függ a párod spermájának egészségétől, a te nyákodtól.
2017. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Használunk pre seed sikositot, bar marcsak azert mert maradt. Amikor sikerult akkor próbáltuk ki eloszor. Szval csak megnyugtatásul használnom. De nem igazan hiszem h ebben pl segitene h tovabb eljenek. Allitolag csak abban segit ( ha segít) h tobb spermium er oda es nem sérül meg annyi.. :)
2017. máj. 21. 12:42
 5/6 A kérdező kommentje:

Parom spermai megvannak dicserve , andrológus által.

De szedett is fer14-et 2 hónapig. Nem volt elvileg problémája csak egy araert kaptunk kettot ismerosoktol.😊😊

2017. máj. 21. 12:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában igaz, de még soha senki nem számolta meg, hogy hány marad életben. :)
2017. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!