Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitív lett a teszt...

Tegnap pozitív lett a teszt de ha a mellem nem nagyon fáj az baj? Mensire utaló jelem még nincs eddig!

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 05:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem törvényszerű,hogy mindenkinek fàjjon.A teszt pedig pozitív irànyban szinte soha nem hazudik.
2017. máj. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most vagyok 37 hetes a harmadiķkal egyiknél sem fájt a mellem.Volt helyette más tünet.
2017. máj. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha pozitiv a teszt valoszinu terhes vagy :) nekem se volt semmi tunetem 7 hetes vagyok es nem fáj a mellem csak annyi van tegnap ota hogy a bimboim nagyon erzekenyek de olyan szinten hogy mar idegesit :D
2017. máj. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Nekem semmi terhes tünetem nem volt, egész terhességem alatt. Egészséges kislányom született.
2017. máj. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Remélem is hogy minden rendben lesz. . remélem ezt nem veszitem el .. Semmi tünet nincs más. Igaz most kellene megjojjon a mensim is :)
2017. máj. 16. 09:35
 6/9 A kérdező kommentje:
nezzetek meg , erosodott a tesztem vagy nem ? [link] ez a mai teszt , [link] es az a tegnap elottii !! :)
2017. máj. 17. 08:19
 7/9 anonim ***** válasza:
igen jóval erősebb! gratu!
2017. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszonom !! remelem minden jo lesz
2017. máj. 17. 13:05
 9/9 A kérdező kommentje:
[link] ez milyen / :D
2017. máj. 18. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!