Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom elég összevissza...

A ciklusom elég összevissza alakul, amióta abbahagytam a gyógyszert. 23 napos volt a legrövidebb és 30 napos a leghosszabb ciklusom. Most tartok a 32. napnál és még sehol semmi. Mikor csináljak tesztet, meddig várjak még?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggel tesztelhetsz! Szorítok!
2008. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha 30napos volt eddig a leghosszabb, akkor szerintem már tesztelhetsz holnap reggel első vizeletből. Szorítok! :)
2008. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én még várnék. Nekem így alakult, mióta abbahagytam: 35, 29, 45, 45... Baba persze nem volt. Na, itt kezdtem el a cickafark, palástfű teát inni. A 45 napból már az első hónapban 33 napos ciklust "csinált", eztán pedig 28 nap lett már kétszer!

Csinálhatsz tesztet, szorítok, hogy + legyen, de szerintem jelen esetben játszadozhat veled a gyógyszer is. Érdemes a hőmérsékletet is nézni. Az mennyi reggel?

2008. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És hogy kell inni ezeket a teákat?milyen gyakorisággal?
2008. okt. 14. 17:13
 5/8 Grófházy ***** válasza:

Hello.A gyógyszer abbahagyása után elvileg 3 hónap kell,amíg kiürül a szervezetbő.Ezután lehet,hogy nem rendes a ciklus,ugyanis a testednek "újra meg kell tanulni" az eddig bevitt hormonok nélkül működni.

Nálam nem sikerült ez a folyamat,ugyanúgy össze vissza mensistem,mint te.A dokimnak elmondtam mi a pálya,hogy babaát szeretnénk,de így elég nehéz számolni. belőtte a ciklusom,és onnantól elsőre sikerült a babó.

2008. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Grófházy ***** válasza:
megint uccsó vagyok.Ha a 2 mensi között kevesebb mint 25 vagy több mint 35 nap telik el,akkor ott nem volt peteérés.Csak egykis kiegészítő info volt.Talán hasznos
2008. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A cickafark teát mensi utolsó napjától a pé-ig, a palástfű teát pé-től mensiig, vagy ha közben terhes leszel akkor nem is kell abbahagyni, mert akkor is hasznos. Napi két csésze, 1-2 teáskanálnyi teát leforrázol 2-2,5 dl vízzel. A palástfű teánál fontos hogy ne érintkezzen fémmel. Csak műanyag eszközöket használj!
2008. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lányok, nagyon szépen köszönöm a segítségeteket. Nem lett baba, a mensim késett(elég sokat ezek szerint).Kipróbálom a teákat, hátha az majd segít.
2008. okt. 19. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!