Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos, hogy 1 cikluson belül...

Fontos, hogy 1 cikluson belül menjek 3. és 21. napi hormonos vérvételre?

Figyelt kérdés

Igazából 1 hónap múlva szeretnék menni, de akkor csak a 3. napit tudnám megcsináltatni, a 21. napinál pont nyaralni leszünk.

Ha most mennék, akkor a hétvégék miatt a 4. és a 22. napon tudnék menni.


Az szerintetek jó lenne, ha a mostani ciklus 22. napján mennék és a következő ciklus 3. napján, vagy fontos, hogy egy cikluson belül legyen a két vérvétel?


2010. máj. 14. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
én is jövő honapban megyek de nekem azt mondta a dokim hogy a 3. és a 24. napon menjek!meg nekem azt mondta hogy ha pl.a 3.nap szombatra esik akkor csináltassam pénteken ha viszont vasárnapra esik akkor meg csináltassam hétfőn!szóval vagy előtte vag utánna való közvetlen napon!de miért nem kérdezed meg a dokidat az bíztos meg mondaná ha fel hívnád! remélem tudtam segíteni!
2010. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá, de én inkább 1 hónapban csinálnám meg a két hormonvizsgálatot, az, hogy a 3. és 21. vagy 4. és 22. napon mész-e végülis mindegy. de a 2 hormonvizsgálat együtt adja ki a ciklus hormonképét.
2010. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
úgyis úgy kell menni vérvételre egy cikluson belüll, csak az egyiket a ciklus 3. a másikat a ciklus 24. napján csinálják de egy hónapon belüll!
2010. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!