Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyik orvos azt mondja terhes...

Egyik orvos azt mondja terhes vagyok, a másik meg hogy nem. Kinek hihetek?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál, mert arra gondoltam hogy terhes vagyok. Az egyik orvos aki megvizsgált azt mondta a méh megnagyobodott, terhes vagyok. Egy ajtóval arrébb 3 nap múlva az ultra hangon azt mondta egy másik orvos, hogy nem vagyok terhes! Akkor most kinek higgyek?

Azért mentem mert nem jött meg rendesen, ami nagyon furcsa nálam. MIndig időre , és mennyiségre is rendes. A teszt is halovány csíkos lett csak .És az orvosra akartam bízni. De nem jött össze ez sem. 2 orvos 2 vélemény. Most akkor melyiknek higgyek?


2007. nov. 21. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
erdekes..nem irtad mi kesztetett arra, hogy azt hidd terhes vagy. Mert ha menzi sehol, esetleg mas tuneted is van...akkor inkabb tippelnek terhessegre...de igy eleg nehez megmondani.
2007. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolso menstruaciod elso napjatol szamolva 6 hettel ha terhes vagy meg ha az embrio nem is de a petezsak mar latszik.Menj el egy masik orvoshoz is ha kesik a menstruaciod vagy elotte vegezz el egy tesztet.
2007. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a terhestesztnek és egy rendes orvosi vizsgálatnak, meg a tüneteknek.
2007. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

szia,


A terhességi teszt esetében a halvány csík is pozitívnak számít. Lehet, hogy még nagyon kicsi terhességről van szó és ezért nem látszik az uh-on. 6. héten már látszik a baba (nekem látszott). Csinlj még egy tesztet, mostmár erősebben kell látszania a csíknak.

2007. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
tehat,egy huvelyi uh-n az 5-6 hetes terhesseg mar nagyon jol latszik.sot jobban mint a hasin.ha meg nagyon az elejen jarsz,az utolso mensitol szamitott 4. hetet mar betoltotted akkor a petezsak jol kiveheto,ha tobb mint 5-6 hetes akkor pedig sok esetben a szivveres is kiveheto.a teszt mutathat pozitivat abban az esetben ha termelodik benned a terhessegi hormon,hcg.ha a ket orvos egyertelmuen a sajat igazat osztja,kerned kellene egy vervetelt hogy a laborban keressek a veredben a hcg koncentraciojat.ez egyertelmu valaszt ad,akkor is ha nagyon korai a terhesseg.ha meg varsz par napot es megismetled a tesztet az is adhat pozitiv eredmenyt ha terhes vagy,de vigyazat a mehen kivuli terhesseg gyakran nem jar tunetekkel csak eros hasi fajdalommal amikor mar elore haladott,tehat jo lenne ha ujra megneznenek h megis mi van veled.huvely uh-t es vervetelt javaslok.
2007. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Nos,ultrahangon eléggé egyértelműen látszik,h van-e baba.Nekem megmutatta a doki a képet,hidd el,nem lehet semmivel sem összetéveszteni.Nos,ha nem bízol egyikben sem,akkor várj még olyan másfél két hetet,és akkor már rendes szívműködésnek kellene látszania.De én az ultrahangos dokinak hinnék.Legkésőbb következő mensiig úgyis kiderül,mert ha az nem jön meg akkor már nincs mese,télleg baba van.
2007. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!