Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mitől fehéredik...

Szerintetek mitől fehéredik ki pár napja néha a mellbimbóm?

Figyelt kérdés

Még nem tapasztaltam ilyet soha...Olyan mintha ki lenne száradva, de mégsem...Mindennap kenem magam testápolóval...

Mi okozhatja? Valami hormonprobélma?


2010. máj. 13. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

én csak ezt találtam mellbimbó fehéredésre!remélem azért tudtam segíteni!remélem nem lesz semmi baj!!!

2010. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi...:) Sajnos nem lettem okosabb...Próbálok utána nézni a neten..most amúgy is van egy kis gond a mensimmel..Jövőhét kedden megyek dokihoz, mert 2 hónapja nem úgy jön meg ahogy kéne..Nem olyan a mennyisége, és mostani meg nagyon darabos volt (a szokásosnál jobban) ..Arra gondolok hogy összefüggésben lehet a kettő..Remélem nem lesz semmi bajom :(
2010. máj. 14. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem hormonproblémára utalhat, bár nem vagyok biztos benne, de nekem is pár hete volt ilyen, és akkor utána olvasgattam és több helyen is azt írták, hogy vszínű a magas prolaktin szint okozhatja.

2010. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi neked is, de utána néztem a magas prolaktin szint sok tünetei közül nekem csak egy tünetem van, az a fáradékonyság.. Na de ugye nem vagyok én orvos, remélem nem lesz semmi komoly...Hát majd jövőhéten kedden kiderül..

Gondoltam terhességre is, mert szóba jöhet, de mivel most is megjött (igaz nem sok mennyiség) de nagyon darabos, így elvetettem rögtön a gondolatot..

2010. máj. 14. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Attól hogy megjött még lehetsz terhes is. Egy ismerősőmnek félidőbe derült ki hogy terhes. És született egy egészséges fia! csak azért írom ezt, mert az én mellbimbóm is sokszor kifehéredett mikor terhes voltam! De persze más oka is lehet. Azért majd írj,hogy mit mondott a doki.
2010. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem bánnám ha baba lenne a dologban :)

De szerintem mivel nekem most elég darabos volt a vérzésem, ezért nem hiszem hogy terhes vagyok..de majd megkérdezem a dokimat hogy mitől fehéredik ki néha..

Ami furcsa hogy a mellem még mindig meg van feszülve, ami ilyenkorra már amikor elmúlik a menses, nem szokott...hanem le enged mint egy lufi :)

2010. máj. 16. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!