Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a pozitív ovuteszt...

Ma vagyok a pozitív ovuteszt utáni első negatív napon. Szerintetek ma is érdemes "akciózni", ha tegnap együtt voltunk?

Figyelt kérdés

Tegnap erős pozitív volt az ovuteszt és nagyon erős ovu fájdalmam is volt, még az együttlét is fájdalmas volt, ami azért fura, mert szoktam érezni a peteérést, de ennyire nem szokott fájni. Mára már nincs ovufájdalmam, és az ovuteszt is negatív. Érdemes azért ma is együttlenni?

Köszi előre is a válaszokat!

Görbém: [link]


2010. máj. 13. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A petesejt 24 órát él.
2010. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy érdemes! Minden újabb együttlét növeli a teherbeesés esélyét és a legjobb ha két aktus között 24h szünet azért megvan. Jó ha ennyire érezted az ovut mert ez azt jelenti hogy szép nagy lett az érett petéd, örülj neki!!! Egyébként is mindenhol azt írják hogy babáért a plusz és az azt követő első negatív napon érdemes együtt lenni mert a pozi csak előjelzője az ovunak, azt követően 24-36 óra múlva szabadul csak ki az érett pete... Tehát ne hagyjátok ki semmiképp! Drukk!
2010. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a bíztatást!:) Akkor ma is becserkészem a párom...:) Remélem ebben a hónapban már sikerül...
2010. máj. 13. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!