Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk. Most vagyok...

Babát szeretnénk. Most vagyok a ciklusom 32. napján. Átlag 33-34 naposak. DE! A PG/53 mikroszkópom bepáfrányosodott! Ez mitől lehet? (Mai teszt negatív lett)

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már nem hiszek ezeknek a mikroszkópoknak. Inkább legyetek együtt minden másnap és várjátok a csodát. Én is próbáltam anno mindenfélét és egyik sem segített. Akkor estem teherbe mikor azt mondtam engem már nem érdekel...mellesleg én a ciklusom kb. 8-9. napján estem teherbe. 17 hetes kismami
2010. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval. Amíg figyelgettem a ciklusom, meg számolgattam, meg folyton lestem a peteérést, nem estem teherbe. 2 hónapja meg rá se bagóztam, nem is voltunk együtt, amikorra a görbém a peteérést jelezte, és most 7 hetes terhes vagyok... Fogalmam sincs, mikor estem teherbe, vagy a ciklus 7., vagy a 24. napján, mert csak akkor csináltuk... Szóval akármi megeshet veled is!

2010. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. máj. 13. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg igy van.Nem győztem lesni állandoan,mindig negativ lett a tesztem,beleuntam.Igaz nekem peteérésem sem volt.Orvos adott gyógyszert és láss csodát 1hónap alatt terhes lettem.Most 8hetes vagyok.Kitartás türelem,nem görcsössen akarni,nem gondolni rá és fog jönni a baba hidd el.Sok sikert kivánok neked.
2010. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. máj. 13. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mikroszkóp nagyon jól mutatta az ovus időszakot, de menzi előtt 1 nappal újra páfrányos lett, aztán megjött és még 2 napig ilyen maradt. Szerintem ez így nem használható terhesség megállapítására.
2010. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mensi előtt egy napig nekem is páfrányos a mikroszkópom, aztán újra buborékos lesz. Szerintem, ha az ovudat rendben mutatta és még egy-két napig páfrányos marad, érdemes újra tesztet csinálnod, addig viszont felesleges. Éna a35. nap előtt nem javasolná, csak ha nagyon nem bírod ki :)

Hajrá!

2010. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oks,köszi!

Egyébként,már 2. napja páfrányos.Mi lehet az összefüggés??

2010. máj. 13. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!