Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clostitól miért nincs...

A clostitól miért nincs peteérésem? (pcos vagyok)

Figyelt kérdés
a hőm nem változik semmit, 36.5 mindig. egyszer felment 1 nap 36.8ra azóta, megint 36.6, ill. ma meg már 36.2. el vagyok keseredve, ez se segít, pedig ebben volt minden reményem! tapasztalatokat várok! mi tévő legyek?
2008. okt. 13. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a pcos-ben szenvedőkenk szokott segítnei a closti, ha egyéb gond nincs a betegség mellett. Mert ha pl. magas a prolaktin, akkor szintén nincs PÉ, hiába szeded a clostit, de igaz ez arra is, hogy ha inzulinrezisztencia is társult a pcos-hez, erre adja néhány orvos a metformin tartalmú gyógyszereket, és ha visszaállt az inzulin, akkor a closti is sokkal nagyobb eséllyel hat!!

Ne keseredj el! Ha ezeket az értékeket nálad nem nézték, feltétlenül nézetsd meg!

Ha nézték, és jók, akkor esetleg emeltetsd meg a closti adagot, napi 3-szor 1-re emelhető!

2008. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
[link] elso valaszadó vagyok, csak ismetelni tudom magam
2008. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, 3*csináltuk végig a 3 hónapos closti kúrát, de a legnagyobb tüsző is 17 mm volt. Végül a doki csinált egy laporoszkópiát, bemetszést végzett mindkét petefészken ill. átfújták a petevezetőket, mert mint műtét alatt kiderült azok is el voltak záródva. Újra kezdtem clostit szedni, rögtön 20 mm feletti tüszőim lettek, a 3. clostis hónapnál sikerült teherbe esnem, most 9 hónapos a kislányom. Ne keseredj el, sikerülni fog!
2008. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! utolsó válaszoló, neked meddig kellett a lapar után házaséleti tilalmat betartani, és mikor lehetett próbálkozni a babával? rám is a lapar vár kb. 2 hó múlva, ha addig nem jön össze a baba.te szedtél metformint? egyébként nekem az inzulin és cukorszintem rendben vannak.egyre telik az idő és nem történik semmi, ettől pedig teljesen ki vagyok borulva.
2008. okt. 13. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 3-4 hétig nem lehetett házas életet élni és 2 hétig táppénzen voltam, de 1 hetet minimum illik, mégiscsak hasi műtét. Meg kellett várni a műtét utáni első menzeszt és utána már figyelte a peteérésemet a doki UH-on ill. kaptam a tüszőrepesztő szurit. Metformint nem írt fel a doki én is csak utólag hallottam róla.
2008. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat, és sok sikert neked!
2008. okt. 14. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!