Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kicsivel több mint 2...

Már kicsivel több mint 2 hónapja nem jött meg. Kb 3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Voltam orvosnál és az ultrahangon nem látott semmit. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!hogy mi bajod lehet?mire való az orvos?hihetetlen hogy nem mondott semmit,nemhivott vissza ujabb hüvelyi UH-ra?!!!ha már kicsivel több mint 2h,akkor az kb -9-10hét,akkor meg látnia kellett volna valamit--de mikor voltál dolkinál?Szerintem menj vissza hozzá?vagy másikhoz.Szerintem lehet valami esetleges gyulladás,vagy valami hormonális zavar-de ezeket mindet megkellett volna vizsgálnia a dokinak..... M
2008. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Ma reggel voltam orvosnál és nem hívott vissza vizsgálatra. Holnap kell mennem laborba vizeletvizsgálatra. És ennyi. Csak annyit mondott h nem lát semmit.
2008. okt. 13. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orvos tenyleg fura..En tavalyelott voltam hasonlo problemaval nogyogyasznal,2 honapot kesett,kezzel megvizsgalt es azt mondta hogy nem erez semmit hogy terhes lennek.Vagy mehen kivuli vagy meg pici..E vitamint irt fel,napi egy szemet kellett szednem es harmadnapra reggel megjott a mensim.En is fogamzasgatlot szedtem azelott fel eve.Valami csak bezavart..azota nem volt ilyen gondom.
2008. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!1.válaszolo vok: akkor ha holnap mégy vizeletvizsgálatra,ott,illetve abbol majd csak kiderül valami!Nyugi!

ha most nincs baba a dologban,akkor majd legközelebb....aminek majd jönnie kell az jön is.....kitartást....s ne aggodj,ha valami belsö bibi van,akkor arra majd ugyis kapsz gyogyszert..... üdv.: M

2008. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!