Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig tart átlagosan a...

Hány napig tart átlagosan a pete érés? és ugye a menstruácio utolso napjától számitott 14. napon lesz?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány naposak a ciklusaid! Ha 28 naposak a mensi ELSŐ napjától számítva mondják a 14.napot,de ez nem törvényszerű mert van hogy nekem is a 10. vagy 15 napon volt.szóval ha baba projekten dolgoztok,vegyél ovu tesztet. a használati utasításában benne van hogy melyik napon kezd el a tesztelést a ciklushosszodnak megfelelő napon.
2008. okt. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok.Ha mondjuk a 13.napon és a 14.en jelez pozitívat,vagyis peteérést a teszt akkor érdemes még a rá következő 1-2 negatív napon is együtt lenni,de az is jó lenne ha elcsípnétek a peteérés elötti napot is.
2008. okt. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!de akkor igazábol átlagosan olyan 4-5 napig van peteérés?
2008. okt. 13. 10:01
 4/7 Grófházy ***** válasza:
86%

téves az infótok!

Eü-i szakközépben végeztem.tehát a peteérés a KÖVETKEZŐ mensitől visszaszámított 14 napon van,mivel a luteális fázis minden esteben 14 nap. A 28 napos ciklus esetén okésa 14.nap,de ha pl.valakinek 30-31 napos ciklusai vannak,és a mensi első napjától számol,akkor mikor azt hiszi,hogy most kell akciózni,a az érett pete már rég felszívódótt a hasüregben.A pete 12-24 óráig életképes.A peteérés valóvan több napos folyamat,de ezalatt nem lehetsz terhes,csak a kilökődéstől számított 12-24 órán belül.

Remélem hasznos volt az info mindnekinek

2008. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most akkor amikor van az a sok át tetszö nyálkás váladék akkor van pete érés vagy mi ugye?akkor most lehet akkor akciózni vagy nem?vagyis gondolom hogy lehet de akkor már fel szivodott az az érett pete vagy mi?remélem érti valaki hogy mosr mit irtam!
2008. okt. 13. 10:21
 6/7 Grófházy ***** válasza:
a tojásfehérjekor lehet akciózni!!ennek a váladéknak a korzisztenciája segíti a spermákat a célba jutni,és tovább életképesek benn. :)
2008. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyan ezt írtam én is .csak a teszt használatával együtt...Én Nőgyógyászaton dolgozom mint orvos....az első válaszoló...
2008. okt. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!