Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második babónál ugyanazok a...

Második babónál ugyanazok a terhességi tünetek vannak?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű 16 hónapos kisfiam,szeretnénk másodikat,ugyanazokat a jeleket várjam szerintetek?Pl. az illatokat sokkal intenzívebben éreztem,fáradékonyabb voltam,feszült a mellem,és utána jött a pozitív teszt:)))Ha most sikerült(most kezdtünk rágyúrni:)),akkor is ezek a jelek lesznek?Nektek hogy volt?Köszi a válaszokat.
2010. máj. 12. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát voltak olyan jelek amik az elsővel is megvoltak (illatok)

De nálam most nem volt mellfeszülés. Csak pozitív teszt és hányás...

16 hónapos kisfiú anyukája és 15 hetes kismama

2010. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi se volt olyan, sőt a harmadik is más volt :)
2010. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az elsovel nem volt ennyi gondom, mint most a masodikkal. 15. hetig hanyingerem volt pl. De most egyaltalan nem volt mellfeszules.
2010. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és egyből összejött nektek a második?Én is úgy szeretném....
2010. máj. 12. 14:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem semmi tünetem se volt a másodikkal...

Az elsővel majd leszakadt a cicim, görcsöltem, hányingerem volt, folyton aludtam volna stb.

Most a másodiknál meg el se hittem h baba van, 8 hetesen fogtam gyanút h mintha lenne vmi ez is inkább megérzés volt.

Amúgy akkor már 10 hónapja nem védekeztünk sehogyse és csak akkor sikerült.

Az első babám egy hónap alatt összejött.

2010. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Márciusban mi is úgy szexeltünk hogy 2 hétig nem védekeztünk!Ápr-ben megjött de sokkal kevesebb és olyan érdekes szinű is volt!Elég jól elkezdtem hizni(csak hasra és kerekedik) és vannak jelek is!Szerintetek terhes lehetek?
2010. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sztem ha megjött akkor nem:((ha ápr. megjött,akkor is max 4 hetes terhes lehetnél,azt meg még nem látni a pocakon:(Nekem csak a 4. hónapban kezdett el kigömbölyödni:)
2010. máj. 12. 21:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem az ellsönél is meg most a másodiknál is ugyanazok a tünetek vannak.Hányinger,fáradtság.A lányoma 3-ik probálkozásra sikerült,most a másodikra összejött a pici.:)
2010. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A hányást leszámítva - amit mindkét babámnál 12 hétig voltam kénytelen elviselni - nagyon más volt a két terhesség. Persze az is lehet, hogy egyszerűen nem volt időm foglalkozni vele, másfél éves örökmozgó mellett... :-)) Kíváncsi vagyok, a szülés mennyire lesz más, pár hét múlva kiderül. :-))
2010. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Voltak hasonló, és másfajta tünetek a másodikkal.

Sajnos nekem sokkal keményebb volt, a 9-ből két hónap volt elviselhető. :o( az utolsó három hét maga volt a borzalom.

Épp úgy van mint nálatok, két év lett a különbség.

Sajnos. Pedig szeretnénk harmadikat is, de most már jól meggondoljuk, mikor tudjuk ezt újra bevállalni.

Amióta megszületett a pici, azóta a kezdeti felépülési szakaszt leszámítva szuper, szóval nem bánom, hogy így lett, szerintem az a szerencse, hogy az ember nem tudja, milyen lesz, különben nem biztos, hogy vállalná, pedig megéri! :o)

Két kis tündércsajszim meg odáig van egymásért... Én meg értük! :o)

2010. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!