Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a menszesz előtt...

Szerintetek a menszesz előtt van nekem általában ovulációm (PÉ-m) vagy egyáltalán nem volt még a csatolt görbém szerint?

Figyelt kérdés

Ez az első görbém, vagyis április 13-tól mérem, amikor elkezdődött a ciklusom. Szerintetek, ez milyen? Én azt gondolnám, nem volt peteérésem, de a fertility.com először a 14.napra, majd most a 27.napra tette az ovumat.

Bevallom őszintén, jobban örülnék, ha nem lett volna most peteérésem, mint azt, hogy valóban 27-től van, mert akkor majdnem beleesek a menszesz időpontjába.

Mert az előző hónapban is a menszesz alatt volt a hőm 36,5-36,6. Utána alacsonyabb. Most megint magasabb és hamarosan meg kell jönnie. (17.körül, mert az előző ciklusom 34 napos volt)

Volt valaki olyan, akinek menszesz előtt volt ovuja és hormonos vagy egyéb gyógyszerekkel ki kellett tolnia a menszeszt, hogy legyen idő a beágyazódásra? Vagy nekem még nem kell ezen aggódnom!

Bocsánat, a sok kérdésért!



[link]


2010. máj. 12. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem volt ovud, mégpedig látod, hogy a hőd 26.-án esett le a 13.napodon, utána két nappal mint ahogy meg van írva emelkedett majdnem két tized fokot..ovu után minimum öt napon belül kell emelkednie, tied szépen emelkedett..tehát akkor volt és most is szépen emelkedik, szerintem csinálj egy tesztet mert babás vagy:) a mensi alatti hőd pedig azért volt magas mert nehez ürült a szervezetedből a progreszteron, és az magasan tartotta a hődet.A másik dolog, hogy ovu tán pár nappal újra leeshet a hő egy két napra és azután ha emelkedni kezd akkor az jóó!! Tesztelj!
2010. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszt. Mivel az elozo ciklusom 34 napos volt, ezert korainak tartom 13-14. napon levo ovulaciomat.

A fertlity attette az ovumat aprilis 24-re, miert?



(angol billentyuzetem van, ezert irok ekezet nelkul)

2010. máj. 12. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!