Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinek a vizes...

Volt olyan, akinek a vizes folyás babát jelentett, nem pedig mensit?

Figyelt kérdés
Mert az az igazság, hogy inszem után vagyok 13 nappal, viszont utrogestant használok és nehéz megállapítani a folyást. de mikor a wc papírral megtörlöm, akkor vizes a folyásom. Lehet attól még baba?
2010. máj. 12. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem állandoan vize folyásom volt, mindég ugy éreztem, hogy megjott és szaladgáltam a vécére megnézni. De nekem baba van a dologban. Sok sikert!


6 hetes kismama

2010. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóról szóra úgy éreztem, mint az első válaszoló, vizes folyás ugyanúgy, mint máskor a mensi előtt, én is szaladgáltam a wc-re, hogy már biztos megjött, és igyekeztem nem elkeseredni, hogy megint nem sikerült.

Aztán csak nem jött, és 2 nap múlva erős pozitív volt a teszt.

Már 8 hónapos a kislányom, szívből kívánunk minden jót!

2010. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11:07 volt valami tüneted addig. vagy minden ugyanolyan volt, mint máskor?
2010. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Az elso vagyok. Nekem a mellem nagyon megduzzadt és fájt is. En innen gondoltam,hogy baba lehet a dologban. Amugy semmi más nem változott, de ez ember fuggo.
2010. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11.07 válaszoló vagyok.

Semmi tünetem nem volt, ami babára utalt volna, csak az a vizes folyás volt, ami mindig jelentkezett a mensi előtti napon, vagy aznap. Ezen kívül nem szokott lenni semmi más előjel a mensi előtt, csak fejfájás, és az is ugyanúgy volt.

Szóval el voltam keseredve ezek miatt, hogy nem sikerült megint. De mégis...

Akkor el is határoztam, hogy nem fogom magam figyelgetni soha többet, ha még egy babát szeretnénk, de nem hiszem, hogy meg tudnám állni...

Úgyhogy Nálatok is bármi lehet, csak fel a fejjel, minden jót!

2010. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt mindig áttetsző, opálos fehér..olyan mint a híg testápoló..és jó sok:( ez lenne a vizes?
2010. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!