Lehet baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Érzékenyek a melleim,hányinger tör néha rám nem mindig,émelygek fáj a derekam és a hasamallja is. 2hete késik a menzim csináltam tesztet poziziv lett,de a második csík nagyon halvány volt. Két nap mulva csináltam még egyet az 1 csíkos volt,de a tünetek megvannak.Ja és nem lenne baj ha baba lenne!! Mit csináljak? Várom válaszaitokat. Köszike
2007. nov. 21. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy terhes vagy. De menj el egy orvoshoz, biztos ami biztos. A tesztek nem mindig 100%-osak.
2007. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem csinálj még egy tesztet,biztosan a teszt tévedett!!!én is pont hat hetes lennék,mint te,voltam tegnap dokinál és azt monta,hogy nem vizsgál meg és nem is hüvelyultrahangoz meg mert pont ez a két hét,ami most jön ez a legveszályesebb,így ártana a babának.szerintem a vizsgálattal várjon a doki,inkább tesztelj,vagy vérvétel is kimutataja és nagyon vigyázz magatokra.gratula!!!
2007. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia. szerintem tuti terhes vagy! pont mostanában osztotta meg a véleményét velünk egy kismama a tesztekkel kapcsolatban ő is ha jól emlékszem 3-at vagy4-et csinált és negativ lett aztán elment a dokihoz aki megállapitotta hogy 7 hetes terhes nahát ennyit a szuper tesztekről!! ja és a halvány csik is csik ugyhogy ne aggódj gratula a picihez!
2007. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!