Létezik?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom hogy terhesség alatt a hő 37 felett van. Nekem nov.10.én kellett volna a mensinek jelentkezni, helyette barna folyásom volt.Az idő altt is 37 volt a reggeli hőm. A teszt nagyon nagyon halvány csíkos lett. Idáig 4 nappal ezelőttig 36,9- 37 volt. Most viszont négy napja 36,6. Lehet hogy mégsem vagyok babás? Tüneteim is vannak. Szédülés, hányinger, álmosság.
2007. nov. 21. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Csinálj egy tesztet és kiderül!!!
2007. nov. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ne kínlódj a lázmérővel, tedd csak félre. Most próbálj megnyugodni, ha nincsenek fájdalmaid, akkor várj még pár napot és csinálj egy újabb tesztet. Én mindkét lehetséges eredménnyel elmennék orvoshoz, de remélhetőleg nálad erősödik a csík és boldogan röpülhetsz a dokidhoz. Nagyon szurkolok.
2007. nov. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az, hogy a terhesség alatt a hő 37 fellett van, nem tudom, hiszen én is várandós vagyok és nagyon ritka eset mikor felmegy 37 fölé. Általában 36.6-36.9-ig terjed. Ha halvány csíkos lett a teszted, az is terhesség a mellékelt használati útmutató szerint. Végezd el a tesztet 72 óra múlva és ha 2 CSÍK lesz, akkor terhes vagy.
2007. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Szia, tenyleg nem piszkalas keppen, de maximalisan egyetertek az elso hozzaszoloval!!! Ha nem tudod biztosan, hogy terhes vagy-e, miert nem csinalsz (akar kulonbozo markaju) tesztet, teszem azt minden masodik nap. Igy csak szenvedteted meg ketelyek kozott hagyod magad! Ne lazmerozz, hanem vegyel meg tesztet es menj dokihoz!!

Gratu a babahoz!!

2007. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj és vegyél tesztet!

A hőmérő meg mehet a kukába!

2007. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!