Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem fogamzásgátló...

Terhes lettem fogamzásgátló mellett. Mégis hogyan? 17/L

Figyelt kérdés
Kicsivel több mint fél évig szedtem. Egy szemet se hagytam ki/felejtettem el. Gyógyszereket se nagyon szedtem. Jó kb 1 hónapban 1x 2x egy fejfájás csillapítót. Megfáztam nem rég, de azt is sikerült pár tasak coldrexel kikezelni. Nem hánytam, hasmenésem se volt. De akkor mégis hogyan? Mindent betartottam..7 napos szüneteket is pontossan követtem.. Nem értem ezt az egészet. Létezik attól, hogy gyomor problémáim vannak? Orvos hasraütésre írta fel a tabit. Pár hónapja iszonyatossan fájt a gyomrom, görcsölt.
2017. márc. 18. 20:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2017. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Minden rendben van és terhes sem lettem:)
2017. szept. 19. 15:14
 13/13 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy nem. Rendes szedés mellett nem kellene teherbe esni...azért az a dolga. Oké,hogy nem 100% a védettség, de semmi sem 100%, és a rendes! szedés mellett én kizártnak tartom a mai gyógyszerek mellett. Tehát minden szemet bevéve, antibiotikum, hányás-hasmenés nélkül. Legalábbis remélem, hogy rendes védelmet nyújt.
2017. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!