Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kimutatta volna a teszt a...

Már kimutatta volna a teszt a terhessêget?

Figyelt kérdés

11.ére nem vártam,aznap teszteltem is 2.vizeletből. Negatív lett. Így már biztos,hogy nincs baba?

Még mindig nem jött meg,hányinger van,ami minden mensi előtt 4 nappal szokott kezdődni,de most nem olyan erős. Kb,6 napja volt erős folyásom 2 napig,azóta csak gyenge van.


2017. márc. 13. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy terhes lennél,bár nincs kizárva ha védekezés nélkül szeretkezel a pároddal.. De lehet ez az is hogy vmiert késik a mensid sok minden befolyásolhatja.( stressz, felfazas) ha továbbra se jon meg menj dokihoz az a legbiztosabb!
2017. márc. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A nemvárt napján nem első vizeletből koránt sem biztos, hogy kimutatja! Nekem egy nap késésnél első pisiből lett olyan extra halvány, hogy tképpen csak száradás után (5 percen túl) látszott. Van, akinél csak több nap késésnél lesz halvány pozitív. Tesztelj újra és mindig első vizeletből csináld!
2017. márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 10-ére nem vártam, még mindig semmi, és azóta minden reggel tesztelek, de ma is negatív lett. Szerintem van remény, amíg meg nem jön.
2017. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha reggel teszteltek, akkor írjátok majd a fejleményeket :) 4 nap és tesztelhetek én is.
2017. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3# teszteltél? Én ma rendelek tesztet,mostmár kicsit fáj a cicim,de lehet,hogy csak beképzelem. Mióta próbálkoztok?
2017. márc. 14. 08:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, de megint negativ lett. :( Mostmar jobban orulnek, ha megjonne, hogy minel hamarabb kezdodjon az uj honap.
2017. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez volt a 2. probalkozos honapunk. Elso baba lenne. Felek hogy 30 evesen nem lesz ez olyan egyszeru. :(

Nalatok mi a helyzet?

2017. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fájdogál a hasam,meg mostmár a cicim is mintha fájna. Ma rendeltem a netről tesztet, majd ha megjön a teszt akkor meg is csinálom. Máskor volt,hogy késett egy hetet,de akkor nem voltak ezek a tünetek. Nemtudom mi lehet,de remélem baba van a dologba.
2017. márc. 14. 20:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Na,kedves 3# válaszoló,miujság? Nekem még nem jött meg,hasam fáj,cicim érzékeny. Holnap vagy holnapután tesztelek.
2017. márc. 16. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!