Ez most hogy is van?

Figyelt kérdés
tehat megvolt a mensim,a peteeresem is es szexeltunk is,meg ovulacios fajdalmam is volt.most a mensihez kell h kozeledjek,30an kene h legyen ,vagy 28an.de nem hogy szarazabb lennek bent hanem egyre tobb a huvely valadekom de nem hasonlit a gombahoz vagy olyasmikhez,bo szinte csepeg,azthittem a mensim jott meg mintha a vizelet csepegne de csak ez a feher cucc,a mehszajam eleg nehezen erem el nagyon be kell maszni hozza,viszont amikor vegre elerem nyitott egy kicsit.ez mitol lehet?mert az ovulacio mar megvolt es akkor nyulos a huvely valadekom.most meg folyos.irjatok legyszi ha vkinek volt mar ilyenje,ja es ok nelkul eszem a hagymas tonhalsalit,amit nem szoktam.
2007. nov. 20. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy baba!

Az hogy nehezen elérhető a méhszáj és a folyás is erre utal.Bár terhességnél inkább tejfölszerű a váladék nem csöpögős,dehát kivételek mindig akadnak.

Talán a tonhalsali se véletlen!:D

2007. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem várj még egy kicsit, hogy megjön-e időben, ha késik, akkor csinálj egy tesztet. Szerintem a váladékozás nem utal még terhességre, a tonhalsaláta pedig lehet, hogy csak egyszerűen jólesik.
2007. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!