Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a babára?

Van esély a babára?

Figyelt kérdés

Sziasztok az előző menstruacio óta 2x szexeltem a barátommal.

Mind a kettő alkalommal gumis védekezést alkalmaztunk.

Az elso az 2 menetes volt 2 gumit használtunk de nem volt szakadás meg erre utálo jel ez február 17. Én történt . A második alkalom az ra egy hétre február 24. Én történt de úgy nézve 25.-e hajnalán.

Este haza terve a buliból kicsit be voltunk rúgva részemről van emlékezet ki esés és barátom részéről. ( tudjuk hogy felelőtlenség volt ennyit inni és utána szexelni de vágytunk ra akkor szóval ezért nem szeretnek le hurrogasikat főleg hogy tisztában vagyunk vele mi is hogy hiba volt ..) na itt is vedekeztunk és ugyan úgy 2 menetes volt itt az elsőnél nem ment el de kicsit pihentunk aztán jött az új gumi és folytattuk igazából itt nem tudni hogy elszakadt e a gumi vagy nem mert nem néztük és tudomásunk szerint nem is bennem ment el mivel az agyon találtuk a maradvagyokat másnap dr erre nem figyeltünk este a szex befejezesevel úgy pucéran le is feküdtünk aludni ..

most március 2. An kellet volna megjonni- e a telaponak.

A hasam fajt előtte ahogy az elozoeknel is de a mell fájdalom nem

Volt és a túlzott csúnya pattanasok sem sőt most szép a borom a szokott nal is meg főleg amilyen a menstruacional szokott lenni. Ma március 7.-én 5. Napja hogy késik a Mikulás és kicsit elkezdtem parazni .. vettem ma egy tesztet reggel meg is csinálom mert a reggeli első pisivel a legbiztosabb de addig gondoltam megkerdezem ti mit gondoltok :)

A negatív és le hurrogtato megjegyzesek nem érdekelnek tudjuk a barátommal hogy a második alkalommal hibát követtünk el azzal hogy nem mértékkel ittunk és szexeltunk és nem emlékszünk mindenre de az ilyen előfordul ...


2017. márc. 7. 13:47
 1/10 anonim válasza:
Az óvszer is csak 98%-ban véd, így mindig van rá esély. A teszt meg 2 hét után mutat igazán megbízhatót, ha jól tudom.
2017. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hibás volt valamilyen szinten az első megfogalmazásom.

Azon az ominózus esten 1x kiszakadt a gumi de akkor a barátom meg nem ment el. De ugye van elvileg elovaladek és az is párás.

2017. márc. 7. 13:54
 3/10 anonim válasza:

Mennyi idős vagy?

Csak a termékenység miatt kérdezem.

2017. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok .

Arra is gondoltam hogy az elmúlt 2 hétben eléggé stresszes vagyok az iskola miatt mert nem jönnek össze a dolgok és pont március 2. An elkezdtem szedni erre egy erős gyógyszert vagyis a tanulásra meg arra is gondoltam de ezt már régen is szedtem de egy időre most ugye abba hagytam ..

telefonos alkalmazas formájában van egy ilyen naptáram

Az azt írta hogy alacsony volt február 24. Én

2017. márc. 7. 14:01
 5/10 anonim válasza:
Lehet, hogy a gyógyszer bezavar a ciklusodba.
2017. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen ez nekem is eszembe jutott . De pont az nap lettem szedni mint amikor meg kellett volna jönnie .. meg amúgy tényleg minden nap faj a hasam is ma is fajt

Barátnőm azt is mondta az is lehet hogy 2 hónapja van ugye barátom és a rendszeres szex is lehet mert előtte nem volt

2017. márc. 7. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a gyógyszerre gondolok hogy bezavart. Meg a stressz.
2017. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A rendszeres szex miatt inkább előbb szokott megjönni, nem később.

Ha 30 felett lennél akkor késhetne, de 18 évesen vagy a legtermékenyebb.

De még megjöhet, ne parázz rá.

2017. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. márc. 7. 14:19
 10/10 anonim válasza:
Mit mutatott a teszt ma reggel?
2017. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!