Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clearblue-n milyen a halvány...

A Clearblue-n milyen a halvány 2. vonalatok? Olyan vékony csík, nem széles, az már pozitív?

Figyelt kérdés
Nekem csak egy nagyon vékony kék csík jelent meg függőlegesen. Az is picit halvány de egyértelműen ott van.
2008. okt. 11. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
A Clearblue-nál egy + jel kell, hogy megjelenjen ha terhes vagy és nem egy vonal. Olvasd el a tájékoztatót!Ez a teszt más mint a többi, itt nem csak egy vonalat kell látnod, hanem egy összeadás jelet!
2008. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom, a + jel függőleges részére gondoltam nem arra ami alapjában ott van! Tehát van egy + csak a 3. vonal ami megjelent rajta az nagyon vékony, nem vastag. Így értettem
2008. okt. 11. 09:51
 3/10 A kérdező kommentje:
Senkinek semmi tapasztalata?
2008. okt. 11. 11:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van függőleges csík, akkor bizony baba is van! :)

sokszor csináltam már clearbluet, és mindig egyértelmű volt az eredmény.

Aztán kedden egyszer csak nekem is megjelent az a bizonyos függőleges :)

Akkor közepesen erős volt, és szélesebb, de már estére sokkal halványabb lett, és keskeny. sőt, mostanra még halványabb, mint volt. (eltettem ugyanis :-) )

Szerintem pár nap múlva csinálj még egyet, és akkor össze tudod majd hasonlítani.

Hány nap késéssel csináltad?

2008. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3 nap késéssel csináltam. De nem vastag mint a vizszintes hanem vékony. Jaj remélem baba van!

Köszönöm a válaszodat!!!!

2008. okt. 11. 12:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem se volt olyan vastag, mint a vízszintes, még a legvastagabb állapotában sem. Én mensi esedékessége előtti reggelen csináltam.

És nyugodj meg, a csík az csík! :) Ha vékony, ha halvány.

Azt gondoltam, jövő héten csinálok még egyet, hogy lássam, vastagodik-e. Mindenesetre ne rohanj rögtön dokihoz, mert úgyse látna még semmit, várj két hetet minimum. Legalábbis én ezt a tanácsot kaptam.

2008. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én is csinálok majd még1et hátha vastagszik. Csak félek ha nem fog...

A dokihoz amúgy is csak 2hét múlva tudnék menni!

Gratulálok Neked!

2008. okt. 12. 09:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is gratulálok!

És olyanra ne is gondolj, hogy nem vastagszik a csík. Meg semmi negatívra!

Éljenek a pozitív gondolatok! (meg tesztek :o) )

2008. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Clearblue a piacon kapható legócskább teszt,ennek ellenére a legdrágább,vszinüleg mert nyugati gyártmány.50 es érzékenységű.Végy 10 v 20 as érzékenységűt,és azzal tesztelj,egyértelműbb lesz az eredmény!
2008. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ócska, nekem mensi előtti napon már pozitív lett.

Ami pozitív, az pozitív!

2008. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!