Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terheségi tesztnél, ha...

A terheségi tesztnél, ha valaki nem terhes akkor nagyon-nagyon halvány csík megjelenik a pozitív oldalon?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam egy tesztett és a második csík éppen hogy látszik .A menszeszemnek 27-én kellene megjönnie.
2007. nov. 20. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha látszik a mésodik csik akármilyen halványan is,akkor nagyon valószinű hogy terhes vagy!
2007. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj később egy kontroll- tesztet, én is jártam már így. Nem voltam terhes, csak a hormonok valahogy becsapták a tesztet.
2007. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A vékony csík is csík, tehát igen. De csinálj pár nap mulva megint, és irány a doki, ő tud tutit mondani.
2007. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azok közé tartozom, akik két csíkosat teszteltek, de a második csak kamu csík volt. :-( Mint utólag kiderült, a bent lévő papírcsík ferdén állt, és egy kevés piros "festék" átcsorgott, és megszínezte a másik csíkot is. Csinál másik tesztet, de másik gyártótól!!!
2007. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen tevedhet ha nem jo,mondjuk gyari hibas vagy lejart szv idos a teszt,csinalj meg egyet par nap mulva,ha terhes vagy akkor mar erosebben kell latszania ha nem akkor teves volt.de fura h mar egy hettel a mensi elott is pozitivat mutat.mindenkepp csinalj megegyet.
2007. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rolimeli válasza:
én csináltam egy párat nálam nem volt téves . na de halotam már én is nem nagyon jo ezek a tesztek .
2014. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!