Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után vérzés?

Pozitív teszt után vérzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tapasztalatokat szeretnék kérni volt mensi előtt 1 héttel pecseteles rá 2napra halvany de pozitív teszt. Szagoktol oklendezek alig tudok enni hétfőn hánytam egész nap. 3Nap késéssel ma megjött de alig volt vmi a tisztasagin kétszer egy kis folt az is rózsaszín. Vizelet tiszta papir rózsaszín. Hasam fáj mint mensikor mégse olyan erősen. Én nagyon szenvedek ha megvan van hogy fel se tudok kelni. Érdekelne valakinek volt e ilyen és mi lett?ha nem erősödik hétvégén tesztelek. Köszönöm
2017. febr. 16. 13:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja igen utrogestan szedek dokim adta több veteles illetve több év sikertelenség miatt.
2017. febr. 16. 13:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha van pozitív teszted és vérzés van, akkor irány a doki. Lehet, hogy emelni kell a gyógyszeradagon, vagy feküdni, ne várj vele szerintem!
2017. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fekszem mert rosszul vagyok egész héten itthom vagyok. Napi 6utrot kaptam. Volt amikor rendesen menstrualtam csak megerzes miatt tudodott ki a terhesseg. Pajzsmirigy alulmukodesem es inzukinrezisztenciam van. Doki mondta az is okozhatja. Amig nem rendes vér ne aggódjak.
2017. febr. 16. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Napi 6 utrot mar nem tudnak hova emelni, most annyit tudsz hogy fekszel (tenyleg fekves legyen!) es remenykedsz. Tudom nem konnyu de elegge keteselyes mi lesz.
2017. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fekszem tényleg. Ha felkelek szedulok emelygek a szagoktol. Enni inni nem tudtam hétfő óta semmi nem volt jó oklendeztem mindentől. Most viszont jon vissza az étvágyam zabalni tudnék. Vérzés hála nincs olyan mint utolsó nap mikor elmuloban van. Pici rózsaszín volt hajnali fél óta összesen 3szor. Vizelet még mindig tiszta wc papir is annyit volt rozsaszines amugy tiszta. Inkabb barna vmit eszlelek de azt mondta a doki azt okozhatja az utro
2017. febr. 16. 15:38
 6/9 anonim ***** válasza:
en is igy voltam , es elment a baba .. de nem kaptam semmit a verzesre
2017. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is veteltem már el de akkor rendes mensim volt utro nélkül 😞
2017. febr. 16. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:
ertem , akkor sajnalom :(( tudom milyen erzes ! es a baba mennyi idore jott osze a vetelesed utan ?
2017. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát először rá 3evre aztán kétszer 1 másfél év után. Legutobb tavaly márciusban
2017. febr. 16. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!