Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt héten szombaton volt a...

Múlt héten szombaton volt a peteérésem. Ma reggel észre vettem hogy egy kicsit pecsételek, de mostanra teljesen elmúlt! Mi lehet ez, talán beágyazódás?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 17:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Nagyon örülnénk a babának, már másfél éve várunk rá.

Szerintem mensinek még nagyon korai lenne. Mert a luteális szakaszom álltalában 14-16 nap szokott lenni. De nem értem mi lehetett ez a pé után 6-7 nappal.

2008. okt. 10. 17:31
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak rendkívüli peteérések is!Akár ez is lehetett!Azt javaslom ha meg kéne jönnie csinálj egy tesztet!Addig várj,mert hidd el hiába tesztelsz negatív lesz!
2008. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet beágyazódás, mert időben ott van. Remélem neked sikerül!!!
2008. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

sziasztok


Hát, nagyon remélem tényleg beágyazódás. A hőm ma feljebb is ment:)

2008. okt. 11. 07:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia.Velem is hasonló történt és mikor feltettem a kérdést mindenki petérést jósolt.Én nem adom fel jövő hét szombaton lenne a köv. mensi és bizom benne hogy ezuttal nem jön meg.Már csak azért is mert én ezelőtt soha nem barnáztam, és azóta szurkál a hasam alatt is.Ha te sem pecsételtél ezelőtt még soha szerintem esélyed van. Én reménykedem,másfél év próbálkozás után most érzem először hogy itt az idő. Lehet csalódom de nem baj túléem. Ird meg légyszi mi lett. Szoritok magunknak.
2008. okt. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a bíztatást. Nem hinném, hogy peteérésem lenne. Mert voltam uh és látta a doki volt tüszőm de már megrepedt. Szóval az uh pont a tüszőrepedésem után volt.

Nekem is szúrkál a pocim, neked is nagyon szorítok, hogy babás legyél. Láttom ti is már jó rég óta próbálkoztok.

Te mikor tesztelsz??? Figyi, ha ez beágyazódás akkor már a 3. napon ki kéne hogy mutassa a teszt nem?

2008. okt. 11. 09:29
 7/12 A kérdező kommentje:
útolsó válaszolónak: És neked, hány napig tartott a pecsételés? Esetleg mérsz hőt?
2008. okt. 11. 09:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet beágyazódás, de a teszttel várj még hisz a beágyazódás több napig tart, kb a menzi napjáig. Így várd meg hogy késik és akkor tesztelj. Előtte lehet nega lesz és csak csalódott leszel pedig esetleg ott a baba. Drukkolok!
2008. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia. Hát nem mérem már rég a hőmet de ma mégis megmértem mert kiváncsi voltam(van viszonyitási alapom mert 6 hónapig mértem és kb tudom mennyi szokott lenni) és 37,1 a pecsételésem 1 nap volt és egy csöppnyi csupán, aztán rá 4 napra újra picit több kb 2 csepp.Mindenképp ird meg mi lesz én is megirom. Puszi
2008. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de jó lenne ha most sikerült volna. De én is annyit reménykedtem már a másfél év alatt:( Aztán mindig jött a "hidegzuhany". Még szerencse, hogy nekünk van már egy 3 éves lányunk. A kistesóra meg jó sokat kell várni.
2008. okt. 11. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!