Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Poz....

Megnéznétek a tesztem? Poz. Vagy neg?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 7. 23:10
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

[link]

reggeli kép mondom megnézem reggel h néz ki és igy

2010. máj. 8. 09:14
 22/34 anonim ***** válasza:

De sajnálom!! :((

Következő hónapban reméljük sikerül!

Drukkolok!

2010. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Az első nekem pozitívnak tűnt, de amit most raktál fel, az még halványabb sajnos. :(
2010. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Nekem eddig minden Gabriel tesztem ilyen szellemcsíkos lett. Mondanom sem kell, minden alkalommal alig vártam, hogy pár nap múlva újra teszteljek és a végén mensi lett belőlük.

Ezért nem szeretem a Gabrielt. Más teszteknél én még nem tapasztaltam szellemcsíkot soha.

2010. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

hát igen elég nagy csalódás

csináltam még tavaly vagy előtte ugyan ilyen gabriell tesztet, de azon semmi nem volt és azé gondoltam h HÁTHA megkérdezlek titeket.

2010. máj. 8. 10:25
 26/34 anonim ***** válasza:
szia!sajnálom:( én is úgy várom,de mindig ez az eredmény.én simán negatívnak gondoltam idáig ezeket,pedig sokszor kaptam ilyen eredményt.legközelebb sikerül:)
2010. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Latok egy halvany csikot, szoritok neked!!!!
2010. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

EZ NEGATÍV!

NE KESEREDJ EL,ÚJ HÓNAP ÚJABB REMÉNY:))

2010. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
nem keseredek el az uj hónapok éltetnek ezentúl, nekiugrunk istenigazábol a férjemmel, ha összejött volna akkor nem tervezett lett volna és ez adot löketet h na itt lenne az ideje igy lassan 8 év után én szeretnék egy kis pocaklakót...:DDD
2010. máj. 8. 13:02
 30/34 anonim ***** válasza:

Nem biztos az hogy negatív volt a teszt... én is láttam a másik csíkot.Nekem még 1 teszt sem volt csíkos még szellemcsíkos sem!!!!!!

Lehet elkezdődött vmi csak nem haladt tovább a folyamat sajnos a koraterhességek nagyrésze végződik mensivel.Sokan nem is tudják mert a mensi rendesen megjön ... Ezért mondogatják mindig h csak akkor tesztelj amikor már kimaradt 1-2 napja...mert nem jó csalódni :(...

Tudom nehéz megfogadni de fel a fejjel lesz babád!!!! Drukkolok!!! Új ciklus új remények :) Csak pozitívan!

2010. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!