Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az almossag lehet a mensi...

Az almossag lehet a mensi jele is?

Figyelt kérdés
masodik napja kesik de meg sehol semmi! nagyon faradtnak erzem magam napok ota! most is alig birok ebren maradni! ezelott pedig emelyegtem allandoan.....amit felvaltott ez a faradtsag erzes... van egy tesztem de nem mertem megcsinalni...lehet csak kesik a mensi! tapasztalat? otlet? atlagosan 29 napos a ciklus de elofordult ebben az evben hogy 41 napra jott meg! lehet csak valami zavar van? azt erzem hogy megfog jonni de aztan elis mulik az erzes....
2007. nov. 20. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, de ha nem mindig rendszeres a mezeszed, én még egy kicsit várnék a teszttel, csak babonából is. Hátha jelentkezik más tünet is. Olvasd el a hasonló kérdésekre adott válaszokat is!
2007. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon babának tűnik a dolog!

Az émelygés és ólmos fáradtság inkább terhes tünet mint mensi.

Nem lehet mikor 41 napra jött meg terhes lettél csak elvetélted?

Nekem most volt ilyen.42napra jött meg és semmi bajom nem volt mert valószinűleg nem lett volna egészséges a baba,ezért elvetéltem és magától ki is ürűlt,(voltam UH-n!)

2007. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam a mensi elött is szokott jelentkezni a fáradságérzet van amikor délután is képes vagyok aludni ezeken a napokon.
2007. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!