Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinél nincsen álom kór?

Van akinél nincsen álom kór?

Figyelt kérdés
Még az elején vagyok.4-5 hét.Van akinél nincs álmosság?Vagy csak kevésbé?Mell feszülés,gyakori vizelési inger,émelygés az van,de nem igazán vagyok álmos.Vagy ez a tünet csak később jön?
2007. nov. 20. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinél jellemző, ennek örülhetsz is. Másnál nincs vizelési inger, vagy émelygés, nálad meg ez a tünet hiányzik. Nem törvényszerű, hogy mindig minden szimptómának jelentkeznie kell!
2007. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11 hetes multam , de sosem volt álomkórom. Ugyanúgy élek, alszok, eszek, mint eddig.
2007. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem voltam álomkóros, azt mondják, hogy az első trimeszterben szokott ez jobban előfordulni, de én fickósabb voltam mint valaha! :)Boldog babavárást!

(16. hetes kismama)

2007. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!