Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a nem várt előtt pár...

Ha a nem várt előtt pár nappal wellnessezni megyünk, csökkenhet az esélye, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Ez a 2. hónap, hogy próbálkozunk. Minden évbe elszoktunk menni februárba wellnessezni, évfordulónkat ünnepeljük. Mindkettőnknek úgy van szabija, hogy pont a nem várt menszim előtt napokban tudnánk elmenni. Lefoglaltuk a szállást. Tervezzük, hogy szaunázunk és miskolctapolcai barlang fürdőbe megmártóznánk. Szerintetek én inkább kihagyjam? Meleg miatt nehogy leváljon a méhnyálkahártya, ha mondjuk volt beágyazódás.
2017. febr. 3. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Anyám borogass! Komolyan!!! Felnőtt emberek, akik gyerekvállalásra készülnek, hogy lehet ennyi eszük?

Nem szoktam kiakadni, de ez most odatett...

Nem!!! Menj nyugodtan wellnessezni! Ha egészséges terhességed lesz, lenne, az nem egy wellness miatt nem fog összejönni...

Ha mindjuk már terhes vagy, csak akkor nem javasolnám a wellnesst.

2017. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Nyugodtan menjentek, semmi bajod nem lesz.

Pozi teszt UTÁN a termélfürdőt (forró víz), a szaunát és a masszázs nem ajánják, de előtte simán lehet. Emlékeim szerint a barlangfürdőben nem termálvíz van.

2017. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló köszönöm szépen az értelmes választ. Erre voltam kíváncsi és tőle megkaptam.

Nem úgy mint az 1. válaszadótól. Képzeld teljes mértékig tisztába vagyok a dolgokkal, teherbeeséssel. Csupán ma ez a gondolat járt az eszembe, mivel sok helyen olvastam, hogy elmehet a méhnyálkahártyával a petesejt!!! Én csak óvatos akarok lenni.

2017. febr. 3. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!