Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik nap tesztelhetek...

Melyik nap tesztelhetek nagyon erős pozitívat? Kimaradás után mennyivel?

Figyelt kérdés
Láttam hogy volt aki már menzi előtt erős + tesztelt (Gratula). Én még csak egy halványat de szeretném ha erős + lenne. 4 napja késik. Mikor lesz erős? Kinek mikor volt már erős+??
2008. okt. 9. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én anno 2 tesztet csináltam a mensi (nem)várható napján,mind kettő nagyon halványan mutata,nem feltétlenül kell,hogy erős csik legyen!mentem is a dokihoz aki megerősitette!Nem kell arra várnod,hogy erősebb legyen,szerintem!
2008. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, olvastam hogy a halvány csík is csík, csak azért kíváncsi lennék a tapasztalatokra hogy kinek mikor lett erős +

Meg olyan jó lenne látni egy vastag sötét 2.vonalat is! :) Persze ennek is már nagyon nagyon örülök! Csak még nem hiszem el!

2008. okt. 9. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia... én vagyok az akinek már a menzi előtt nagyon erős + a tesztje! Nem tudom nálam ez hogyan sikerült, de én ufgy hallottam hogy a kimaradt menzi után 4 nappal már elég erősnek kéne lennie a tesztnek! Próbáld ki, és írj majd mi lesz! Sok sikert!
2008. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kimaradás után már mindenképpen erős csíknak kellene lennie. Drukkolok :)
2008. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!