Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár hete kezdtem el rendszeres...

Pár hete kezdtem el rendszeresen sportolni, szaunázni. Ugye ezekkel nem rontom az esélyeket, ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
Több, mint fél éve próbálkozunk. Mindig nagyon elkeseredek, ha megjön a nem várt, sokat görcsöltem ezen a témán, míg egy barátom tanácsára új hobbit választottam, hogy lekössem magam. Nagyjából heti 2szer járok kondizni, inkább csak kardio gépek és utána szaunázom.
2008. okt. 9. 06:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát igen, a sport csodákra képes, hiszen nemcsak kondiban tart, de tettél az egészségedért is, de a szaunával csak óvatosan. Terhesen nem ajánlott szaunázni, főleg az első pár hónapban nem.
2008. okt. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!