Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányoknak mire jó a maca...

Lányoknak mire jó a maca vibe? Magas prolaktinra barátcserjét szedek, de férjemnek nagyon rossz lett a spermaeredménye és ezt javasolták, de ahogy látom lányok is szedik, de mit csinál?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

A Maca Vibe férfiaknak nagyon jó, az aloe verával együtt, növeli a spermaszámot, javítja az eredményt, persze nem azonnal, egy darabig kell szedni.

Nők is szedhetik.:)

2010. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gondolom a nőknek nem a spermaszámot növeli:)
2010. máj. 4. 15:16
 3/5 Németh László68 válasza:
Drága hölgyem!Nem akarom elkeserítteni,de nagyon jól tudom hogy miről beszélek,ugyann is mi is ebben a szituációban voltunk.Tehát,szedhet akármillyen kuruzsló és gyógynövény szereket,mi is mindent kiprobáltunk,a vége mégis az lett hogy elkellett menni az orvoshoz, aki a lombikprogramot megcsinálta.Azon kívül minden más csak időhúzás!Nekem csak elhiheti,mert mi is 12 éven keresztül minden tanácsot kipróbáltunk,minden szert bevetettünk.A mai napig bánom hogy nem előbb mentünk beültetésre!Mindíg másra halgattunk,mindíg attak jótanácsot,de ha valaki mást mond mint én, őneki más a problémája is!Nagyon kérem mennyenek el Győrbe a Kaali intézetbe, és ott minden problémájukat egy nagyon kedves orvos és asszisztens csoport meg fog oldani, és ők majd megfogják mondani hogy millyen szereket,és gyogyszereket szeggyenek, és szedhetnek,mert minden mással lehet hogy többet ártanak mind használnak!!A beültetéssel kapcsolatban bármillyen kérdésére nagyon szivessen válaszolok, akármég E-mailben is!!
2014. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, különben mi is így voltunk 5 évig vártunk..... a barátcserje nem húzza le a prolactint. Nekem a 3. napi magas volt, a Kaáliban bromokriptint kaptam rá, és elsőre sikerült a lombik.
2014. máj. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hu de régi bejegyzésem volt :) Nos a bromocryptin segített, lehúzta a prolaktint, de sajnos kiderült, hogy egy ritka autoimmun betegségem van, ami nem engedi, hogy kihordjak magzatot. valójában több évnyi próba után, megkönnyebbülés volt ez az információ, mert beadtuk az örökbefogadási kérelmet és nyáron lesz 3 éves a kisfiunk, akit mi hoztunk haza a kórházból. Egy tündér. A világ legszebb és legédesebb kisfiúja. Egy pillanatig nem bántuk meg a döntésünket :) Nagyon boldogok vagyunk!
2014. máj. 6. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!