Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aspirin protect 100 tényleg...

Aspirin protect 100 tényleg jó hatással van a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szedtem teherbeesés előtt pár napig,de nem tudom,hogy az segített-e,mindenesetre sikerült.
2010. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az Aspirin terhességi rátát növelő hatásárólmit gondoltok?

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés - Teherbeesés

2010. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem linkeltem be, de írd be így. Érdekes lesz.
2010. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,elolvastam,és köszi,tényleg érdekes volt. Nálam felmerült a véralvadás zavarának gyanúja,ezért javasolta talán az orvos,de csak teherbeesés előtt,terhesség alatt nem kellett szednem. Egyébként az első 3 terhességem sajnos vetéléssel végződött,ezt a negyediknél próbáltam,abból gyönyörű baba lett,de ez lehet véletlen is,nagyon sok mindent másképp csináltam a negyediknél,pl Utrogestant használtam 12 hétig,de tényleg nem tudom,mi segített.
2010. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Második!

Nagyon bíztató amit az orvos leírt, de a következő 2. és 3. hozzászólók nem igazán hiszik el. Ráadásul nem tudom hogy ott magára a sima aspirinre vagy az aspirin protectre gondolt a doki. Én vettem aspirin plus c- és aspirin protect 100-at is, de továbbra sem tudom melyiket szedjem :(

2010. máj. 7. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Hű ez nagyon érdekes volt, és baromi ellentmondásos főleg mert az aspirin mint acetilszalicilsav csak indokolt esetben adható terhesség első hat hónapjában az utolsó háromban meg abszolút nem a vérzékenységi hajlam fokozódása miatt, tehát lehet hogy a szöveti keringést fokozza mivel elég sokrétű hatóanyag de vetélést is okozhat. Lényegében mindegy melyiket szedted protect vagy aspirin c, stb a hatóanyag mindegyik esetben acetilszalicilsav csak a mennyisége nem azonos mivel az acetilszalicilsav trombózis megelőzésére képes már napi 100 mg-ban minden olyan esetben amely keringési, szív betegségek -nél javalott míg megfázásra , fejfájásra, lázcsillapításra alkalmazzák általában 500 mg mennyiséggel, valamint nem javalott gyomorfekély esetében sem .
2010. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, én se tudok dűlőre jutni. Ezért használtam az "érdekes" kifejezést.
2010. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!