Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5mapja késik amenzim. Sürü...

5mapja késik amenzim. Sürü fehér folyásom van még mindig. Nagyon szurkáll lent a petefészkem meg egyre jobban érzem a méhem. A melleimben még mindig égö érzést érzek. Talán meglehetek fázva?

Figyelt kérdés
volt egy kis viszketö érzésem de bekentem ez mára már elmült de még mindig sürü fehér folyásom van.Vagy meglehetek fázva?tegnap igaz este csináltam tesztet ami negativ lett.de a szédülés fejfájás cicifájdalom megvan mi lehet ez?
2008. okt. 7. 18:18
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és olyan érzésem van ott lent mintha szétakarna pukkadni a méhem mintha szélgörcseim lennének..szerintetek milehet ez?köszönöm aranyossak vagytok
2008. okt. 7. 18:28
 2/8 anonim válasza:
100%

ugyanezek a tüneteim,nekem két hete késik a fehér folyás folyamatos,tesztet csináltál?az enyém eddig negatív,bár azt mondják ez előfordul.

én tutira érzem h terhesség,jövő héten megyek dokihoz.De lehet gomba is v esetleg cisztád,szerintem tesztelj,aztán doki!

2008. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nálam is ez van, sűrű fehér folyás, meg minden ami kell, egy csomó tünet, de a teszt neg. lett. Milyen teszteket csináltatok? Mert én a clearblueval csinálta, egyértelmű neg. lett, de nagyon úgy fest a dolog, mintha babás lennék. Több kismamával is beszélgettem a napokban és mindenki azt mondta, mikor mondtam, hogy miket érzek, hogy tuti , biztos baba lesz. Erre meg itt van ez a neg. teszt és ez már a második. Írjatok légyszi! Akkor mégiscsak becsaphat a teszt?
2008. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem ugyan ezek a tüneteim, csináltam tesztet negatív lett, de biztos voltam benne hogy babát várok pár napra rá csináltam még egyet az már pozitív.Szerintem csináljatok ti is még egy tesztet és eredménytől függetlenül látogassátok meg a nődokitokat.Sok sikert nektek .

2008. okt. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj! Szerintem babás vagy és a teszt is kimutatná.
2008. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok a második, hogy alakul a dolog, teszteltél? Én még várok pár napot, hátha megjön , ha nem akkor én is tesztelek. Egyébként holnap nem kéne megjönnie. Már az a két neg. teszt teljesen elkeserített. De még nem barnázok, pedig szoktam a mensi előtt mindig és a hőm is emelkedett. Majd írj!
2008. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok.köszönöm a válaszokat.Iggen teszteltem 2xis igaz este mert nembirtamki reggeli vizeletböl de szerintem már ki kelett volna mutatnia mert már lassan7napja késik.Nemtudom mi lehet velem nagyon szédülök fáj a fejem.Fehér folyás még mindig megvan meg a derékfájdalom is.Szerintetek ennyire megfázhattam?
2008. okt. 8. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó válaszoló vagyok, nekem se jött még meg, ma kellett volna, de semmi jele, viszont a derékfájás meg ezek nekem is megvannak, de a tesztem nekem is negatív lett tegnapelőtt. Nem hiszem, hogy felfázástól késne egy hetet neked. Volta én nagyon sokszor felfázva, pár nap alatt az lement és a ciklusomat nem zavarta be. Jó, persze mindenki szervezete más. De szerintem keresd fel a dokidat , mert ennek azért nem ártana utána járni . Egyébként meg olvastam sok olyat itt, akinek csak a mensi kimaradás után 2 héttel mutatta ki a teszt. Egyelőre az egy bíztató jel, hogy nem jött meg. Amíg nekem se jön, addig még én is reménykedhetek! Üdv.
2008. okt. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!