Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A napokban lesz pém. Mit...

A napokban lesz pém. Mit tegyek még, hogy végre öszejöjjön a baba?

Figyelt kérdés

8 hónapja próbálkozunk. Eleinte csináltam ovu tesztet, hőmérőztem, szedtem vitaminokat,aztán egyszer úgy éreztem, hogy ennek semmi értelme. 2-3 hónapja már nem figyelem, hogy mikor is van pé. Engem és a páromat is elkezdtek vizsgálni, de mégis jobb volna, ha egyszer csak váratlanul összejönne!

Volt már párna a fenekem alatt, gyertyáztam is, számoltam Jónás naptárat is. A baba mégsem sikerült idáig!


2008. okt. 7. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma reggel teszteltem pozitívat és mi csak 1 dolgot követtünk: attól a naptól fogva, hogy megjelent a tojásszerű váladék, minden nap szeretkeztünk (ez egymás utáni 3-4 napot jelent. Szorítok nektek, hogy végre összejöjjön!
2008. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy írtál. Őszintén szólva mostanában úgy érzem, hogy nekünk talán soha nem jön össze már. Talán ezért is mondtam le róla, ezért nem tesztelgetek, hőmérőzök, stb.
2008. okt. 7. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdemben nem tudok hozzászólni mert még a próbálkozók táborát képviselem. Majd egy éve. És én is 2 hónapja hagytam mindent a csudába. A kis kémikus készletem elraktam. Még a hőmet se mérem. És a múlt hónapban nagy valószínűséggel sikerült, de egy későn jött mensi elvitte.

Ne add fel. Jönni fog a baba. Én is most vagyok pé előtt. Hétvégére várom, már most izgulok mert még nincs nyákom pedig ilyenkor már szokott lenni, de nem idegesítem magam egy teszttel a hőmet meg nem tudom mérni mert megfáztam.

De tudom hogy jönni fog. Úgy gondolom, ha ennyire várjuk akkor még jobban fogunk örülni a pozitív tesztnek. És tényleg nagyon várt babánk lesz.:)


Szorítok Neked..

2008. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: én is ezeket csináltam, de feladtam, mert hiába minden csodakütyü, nem jött össze. Ha lelkiekben feladod, vagy legalábbis nem görcsölsz rá, akkor össze fog jönni(mint nekem)! Sok sikert!
2008. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok!
2008. okt. 7. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!