Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk babát de...

Nagyon szeretnénk babát de annyira feszült vagyok, másra sem tudok gondolni álandóan csak azon izgulok hogy sikerült e. Persze tudom hogy ez nem jó de mit tegyek?

Figyelt kérdés
2007. nov. 19. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lazíts! Én anno elszégyelltem magam, hogy a szexben nem adtam magam, csak erre gondoltam közben is. Ahogy lazítottam és úgy vettem, hogy úgyis összejön, ha nagyon szeretnénk - úgy is lett. Most kettő van, tervezzük a harmadikat :-)
2007. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a feszültség, és a stressz semmiképp sem segíti a petesejt megtapadását a méhben, mert olyan pszichológia reakciókat okoznak a szervezetben, amelyek gátolják ennek beköveztét(olvastam, nem magamtól vagyok ilyen okos). Próbáld meg elterelni a figyelmedet, olvass vidám könyveket, magazinokat, járj össze sokat a barátaiddal, és kerüld a teherbeesés témát, mert az téged blokkol. Ha majd kissé feloldódsz, könnyebben megy majd a szexuális együttlét is, anélkül, hogy pl. vigyázban állnál a hőmérővel. :-) Sok sikert!
2007. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy el kellene egy kicsit terelni a gondolataid más dolgokfelé. Ne akard görcsösen azt a picit. Olvass sokat, készülj lelkileg is a terhességre, a babára. Én még a 3 hónapos türelmi időben járok, nem mondom azt, hogy nem fogok izgulni, de úgy döntöttem, hogy nem fogok ovutesztezni, hőmérőzni, és erre az orvosom világított rá azzal, hogy azt mondta, nem kell semmiféle hókuszpók, maga egészséges és remélem hamar teherbe fog esni, meglesz az az áhított baba. Ez kellett nekem, ez a racionális gondolkodás, mert egyébként már most rohantam volna a gyógyszertárba bevásárolni mindenféléből. Nekem nagyon jó terápia ez a netes oldal, illetve nekem jövő júniusban lesz az esküvőm, így arra is koncentrálnom kell, az is lefoglal valamelyest.

Persze hülyeség azt mondani, hogy ne gondolj rá, mert ki az, aki nem tud valami olyasmire gondolni, ami a legfőbb vágya. Hidd el, hogy le kell nyugodnod, mert addig nem lesz baba. Sokan írják, hogy fel és alá rohangáltak a hőmérővel, ovutesztel, de egyszer csak megunták, elnyugodtak, és össze is jött a baba. Neked is ezt kívánom, sok sikert hozzá, és gondolj arra, hogy ennek egy örömteli időszaknak kellene lennie nem egy stresszes, türelmetlen babagyártásnak, csúnya szóval élve.

2007. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!