Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki pcos akkor mit...

Ha valaki pcos akkor mit tehet hogy teherbe essen?

Figyelt kérdés
úgyértem én nem vagyok benne biztos, de a tünetek azt sejtetik. (rendszertelen a mensim,2 éve nem szedek semmit és nincs baba).
2008. okt. 7. 05:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Légy türelmes, én és a párom is mind ketten teljes mértékben egészségesek vagyunk, 2.5 évbe telt mire teherbe estem.Sosem védekeztünk.Sajnos ez a baba 9 hetesen elhalt.És ha minden igaz, a történtek után 5 hónappal most várom a 2. babám,akit egyenlőre csak a teszt mutat de doki még nem látja.Remélem ő már meg marad.Szóval ne keseregj mindennek eljön a maga igede.Persze természetesen egy alapos kivizsgálás nem árt hogy kiszűrjék az esetleges egészségügyi problémákat.Jah és nekem is rendszertelenek a ciklusaim.

Sok szerencsét és boldogságot kívánok nektek.Fel a fejjel.

2008. okt. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Elöszőr is ha még nem voltál dokinál menny el.Mi is több mint 3éve probálkoztunk nem védekeztünk nem lett baba,minden hónapban pontosan 28.napra megjött.Tavaly szeptemberbe elmentem orvoshoz.Elküldött vérvételre,aztán uh-ára.Kiderült a pco.Kaptam gyógyszert,3hó múlva vissza,semmi aztán 3hó múlva megint vissza,akkor már kaptam clostit,a doki biztos volt benne,hogy ez meghozza a várva várt terhességet.Én nem hittem benne hiszen akkor már 3,5év eltelt.Beszedtem amit kellett,mondta,hogy számoljam a peteérést,számoltam együtt voltunk pont jókor.Aztán 1-2hét múlva állandó rosszul létem volt,azt hittem a gyógyszer csinálja.De nem jött meg,a 2.dik napon teszteltem egy pozítivat :)El sem akartam hinni ennyi idő után,de sikerült:)És lassan már láthatom is a kislányomat :)Menny orvoshoz,ne várj a pco nem fog elmúlni,ha az van,de lehet neked valami más és csak pár szem gyógyszer és sikerülhet:)Minden jót kívánok,mielöbbi babázást:)

36hetes kismama

2008. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!