Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nogyogyasznal milyen ultrahang...

Nogyogyasznal milyen ultrahang van?

Figyelt kérdés

alhasi vagy huvelyi? vagy valaszthatok?

mennyire meg bizhato es ha pl 2hetes vagyok azt is kimutatja?



2016. nov. 29. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Kezdjuk itt: ha ket hetes vagy nemis tudod, mert az ovu kornyeken van ha sikeres a honap. Ket hete kèsik, akkor vagy 6hetes na azt mar latja. Kiveve ha jósnő, akkor lathatja a kèt hetest is.

Ultrahang dokifuggo. Legtobb helyen van mindket fele uh ra lehetoseg. De az orvos dont mivel nez meg. A terhesseg megallapitasahoz.általàban hüvelyi kell. Kesobb hasit alkalmaznak ! Nalunk igy volt.

2016. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
bocsi 20 vagyok de anyamat hiaba kerdezem errol elneveti:( nem tudom hogy mukodnek ezek a dolgok sose voltam no gyogyasznal.... es hogy mukodik a huvelyi ultrahang?
2016. nov. 29. 19:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes terhesség nem létezik. Változó hogy milyen uh van, az én orvosom pl csak a terhesség megállapítására csinál egy hasit és kész, a többire a kórházba küld. Egyébként nálunk ott is csak hasi van
2016. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
2 hetes terhesség nincs. Késik a menzeszed? Általában az első vizsgálat hüvelyi ultrahanggal történik, bár nálunk a 12. hétig azzal vizsgálnak ( nálam ez 3 vizsgálat volt). Utána végig hasi ultrahang van.
2016. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszt, bocsi ha eleg hulye kerdeseim vannak :D es 100%ban eszre veszi ha van baba?
2016. nov. 29. 20:01
 6/13 A kérdező kommentje:
igen kesik 11 napja de 2 tesztem negativ lett
2016. nov. 29. 20:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy terhes
2016. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
ne jelentsük már ki, h nem terhes... nekem 16 nap késésnél is negatív volt, most 3 hónapos a kislány...
2016. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem szeretnek babát pedig vedekeztunk nem ertem miert kesik csutortokon lesz az ultrahang nem tudom mennyire szamit a stressz, nathas vagyok, elegsok gyogyszert szedtem ebben a honapban fel evente valtozik a ciklusom 16eves koromtol hogy rendszeresen fel irom es van hogy 10 napot is kesik de aza furcsa hogy most amikorra vartam akkor enyhe rozsaszines verzes volt de semmi mas es ilyen sose volt ezert aggodom
2016. nov. 29. 21:56
 10/13 anonim ***** válasza:
lepontoztok azért, mert leírom a tapasztalatom... taps...
2016. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!