Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hormonális terhesség,...

Létezik hormonális terhesség, vagy hogy nem mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés

Biztos nem beképzelem amit most leírok...

Ugyan úgy érzem magam mint mikor a kisfiamat vártam. Evés után émelygek, fel vagyok puffadva, ég a gyomom, csak akkor jobb ha rágcsálok...Egyébként is folyton ennék, vagy aludnék. Érzékenyebb vagyok, A csigolyáim fájdogálnak, szurkál a méhemnél, stb

A menstruációm furcsa volt 2 napig barnáztam, majd 2 napig élénk színű maszatolásom volt. Akkor csináltam tesztet (még a barnázás alatt)negatív lett, ez másfél hete volt...Szerintetek mi lehet ez? Hagyjam ez egy ilyen ciklus, vagy menjek orvoshoz? Vagy érdemes reggel ellőni még egy tesztet?


2016. nov. 28. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Még egy teszt szerintem :)
2016. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csinálj egy másik tesztet, első vizelettel reggel szerintem.

Előfordulhat, hogy az első menzesz megjön, persze lényegesen kevesebb mennyiség, és kevesebb napig is tart.

Vagy lehet akár csak barnázgatás is. Lehet nálad is ez a helyzet, ha továbbra is negatívat tesztelsz menj dokihoz.

2016. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!