Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. -re nem várom! A folyásom...

11. -re nem várom! A folyásom mint a testápoló és sok, szurkál a hasam alja, és a mellem is érzékeny! Lehet most sikerült? Mit nézzek még magamon?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ne talàlgass, biztosabb a teszt.
2008. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én 13.ára nem várom. Nekem is van testápolo szerű folyásom, szurizik a hasam alja és a melleim szörnyen érzékenyek. Én nagyon szorítok neked, remélem sikerült. Már mi is nagyon szertnénk babát, én is minden apró dolgot figyelek ilyenkor magamon és gondolom te is így vagy vele. De sajnos meg kell várni a nemvárt napját csak akkor tudunk biztosat. Majd írd meg hogy mi lett.

2008. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Én 19-én nem várom...nekem is már most fáj a cicim,és a hasamt sem tudom behúzni mert olyan mintha meglenne nagyobbodva a méhem.A testápolós folyás is megvan...Bár már van egy 2 éves fiam,bizonytalan vagyok...szerintetek???
2008. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Éna nagyon szorítok neked, én se tudom a hasamat behuzni, és a melleim meg már annyira fájnak meg érzékanyek hogy hozzá se tudok érni. Hatalmasra duzzadtak. Pedig csak 15.ére NEM várom! Szorítok nagyon mindenkinek!!
2008. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Régóta próbálkoztok????Mi 8 hónapja.
2008. okt. 6. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:

a 19-ére váró vagyok....a fiam születése óta(2,5 éve)nem próbálkoztunk,ez most így jött ki..de nem bánnám,a párom is örűlne.A fiammal egyből terhes lettem mensi után,pedig csak 2 alkalom volt....hátha most is szerencsém lesz:)

És persze neked is!!!!!

2008. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4.válaszoló vagyok. Mi 4 hónbapja próbálkozunk, nagyon remélem hogy most már sikerül. Nagyon szorítok nektek!
2008. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Én is szorítok nektek!Nem is tudom, hogy lehet kibírni ezt az egészet!Hónapokon keresztül reménykedik az ember és mindig csalódnia kell!Én próbálok nem ezzel foglalkozni de mensi előtt egy héttel mindig eszembe jut és olyan dolgokat vesz észre magán az ember amiket még nem tapasztalt és akkor elkezd reménykedni!De sajna mindig csalódás a vége!
2008. okt. 6. 13:32
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb amikor a páromon látom, mennyire csalódott!
2008. okt. 6. 13:34
 10/10 A kérdező kommentje:
Orvosnál voltatok?
2008. okt. 6. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!