Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HCG-line terhességi teszt...

HCG-line terhességi teszt megbízható?

Figyelt kérdés
Mára nem várom, de negatív lett. Használta már valaki? Mik a tapasztalatok?
2008. okt. 6. 10:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy másik tesztet azon meg van egy leheletnyi 2. vonal is. Nem értem mi van. Ugyan az a teszt csak amelyik negatív volt az belemártogatós a másik meg vizeletsugaras amit ismét belemártottam ugyan abba a vizeletbe. Szerintetek?
2008. okt. 6. 11:26
 2/9 anonim ***** válasza:

A tesztek érzékenysége eltérő, ezért fordulhat elő,hogy az egyik most még nem mutat pozitív eredméynt, míg a másik (érzékenyebb) már halvényan, de kimutatja.

Gratulálok!

2008. okt. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Jól értettem, hogy a már használt vizeletsugaras tesztet belemártottad a vizeletedbe?

Mert akkor bizony én nem gratulálnék. Volt már egy pár hasonló kérdés, olvass utána! Az egyszer használatos tesztet

nem szabad még egyszer felhasználni, mert álpozítiv eredményt ad.

Volt olyan, aki a férje vizeletébe mártotta bele, és bizony kiderült, hogy a párja terhes...

Szóval, ha valóban ezt tetted (és nem én értettem félre), akkor ismételd meg a tesztet pár nap múlva, de csak egyszer használd fel!

Amúgy hány napja késik?

Azért drukkolok, hogy a következő teszt pozítiv legyen!

2008. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem. Nem a használtat, hisz annak nincs értelme. Egy ugyan olyan márkájú tesztet csak ez vizeletsugaras. Ami negatív lett az meg vizeletfelfogós volt.
2008. okt. 6. 13:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, akkor tényleg félreértettem!

Nekem a barátaim körében volt már olyan, hogy a sugaras már pozítivat mutatott, amikor a mártógatós még nem...

Nővéremnek is volt mindkettő, és neki is csak az mutatott valós (pozítiv) eredményt.

Szóval, szerintem Gratulálok!

Azért a saját megnyugtatásodra csinálj még egyet pár nap múlva!

2008. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:)

Köszi a válaszodat. Mindenképp csinálok majd pár nap múlva egy másikat is mert ez még bármi lehet, de azért reménykedem.

2008. okt. 6. 13:24
 7/9 anonim válasza:

Szia!

Érdeklődnék, hogy mikor csináltad ezt a tesztet, csak mert nekem még nem késik, szintén ennek a márkának a két féle tesztjét használtam. A rápisilős az sajna nem 5 percen belül, de két csíkos lett (fél óra talán), a belemártós negatív.

2009. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia. Akkor nem lett baba, kiderült hogy pcos-em van. Januárban estem teherbe, akkor a nem várt előtti nap délután már pozitív lett a lily, clearblue, medilab, és másnap reggel (a nem várt napján) az one minute és corax teszt is. És mind azonnal. Az időn túl pozitívvá váló teszt már nem értékelhető, tesztelj 1-2 nap múlva újra! Drukkolok!

Már 30 hetes boldog kismami :)

2009. júl. 28. 09:08
 9/9 anonim válasza:
Gratulálok a pocaklakóhoz :) Valószínűleg nálunk sincs baba, úgy tűnik, meg fog jönni...
2009. júl. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!