Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet,hogy ma és tegnap...

Mitől lehet,hogy ma és tegnap fájdogál alul a hasam és bal oldalon is érzek némi fájdalmat. Lehetséges-e esetleg ez beágyazódás vagy inkább valami más?

Figyelt kérdés

27-én kéne meg jönnie.És igen aktívak vagyunk ebben a hónapban.Fel fázva nem vagyok.

Egyébként ilyet még nem igazán éreztem eddig.


2007. nov. 18. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a beágyazódást meg lehet érezni! Talán inkább a fokozott aktivitás miatt, vagy peteérés van. Ha babát akartok, mindent bele!
2007. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy idegesebb vagy,hogy terhes lettél és ezért érzel fájdalmat,de ezek fantomfájdalmak is lehetnek.Nem hiszem,hogy lenne összefüggés ,hiszen ez nagyon korai terhesség lenne,nem érezhető.
2007. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én ugyanígy voltam.már a mensim elött 2-héttel megéreztem a más állapotot.doki nem látott semmit még,mert korai volt 1.5 héttel a mensim elött.viszont nekem egyre több minden alátámasztotta,hogy terhes vagyok.(a teszt sem,egészen a mensim napjáig).akkor teszteltem egy pozitívat.

igen,ezt mi nők meg tudjuk érezni,mert ez 1 más állapot..

remélem neked is sikerűlt!üdv:7-hetes kismami

2007. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszolótól kérdezném hogy mensi előtt 2 héttel hogy érezhetted a babát? Én úgy tudom akkor peteérés van. Lehet hogy tanulatlan vagyok, de akkor neked menszesz alatt van peteérésed???
2007. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!