Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A PreMens tabletta okozott...

A PreMens tabletta okozott bárkinél is premenstruációs szindrómát?

Figyelt kérdés
Ez a 2. ciklus, amióta szedem a Premens nevű barátcserje készítményt a baba miatt. A ciklusaim 40-50 nap körüliek, nincs peteérésem, PCOS-em van. Az első ciklusban reggel szedtem 2 szemet, 91 napra jött meg a szokásos 50 helyett. Most vagyok a második ciklusom 45. napján, de valami nem stimmel. Reggeli 2 helyett egyet szedek ébredéskor, egyet pedig este. Most olyan érzésem van, mint 4 éve, amikor a fiammal lettem várandós: húzódik a hasam, de nagyon. Bár a terhességem alatt nem fájt a mellem, most nagyon érzékeny, nagyobb is, képtelen vagyok hasra feküdni. Létezik, hogy a Premens -ami pont a premenstruációs tünetek leküzdésére szolgál- éppen felerősíti azokat? Szülés óta (több, mint 3 éve) nem voltak premenstruációs tüneteim, csak most. Húzódó has, feszülő mellek. Nem alkalmaztam megfelelően a Premenset?
2010. ápr. 30. 09:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!