Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A One Step teszt milyen...

A One Step teszt milyen érzékenységű? Mik a tapaszatalatok ezzel a teszttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hétfőn nem jött meg, kedden már poz volt..

Azóta 30 hetesek vagyunk..

2008. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is magbízható,jó teszt,de várd meg,h kimaradjon a mensi.
2008. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Csati előttem szólókhoz,mondjuk annyit hozzáfűznék,hogy amikor terhes voltam,akkor csináltam egy tesztet One Step-pel,mensi kimaradás után 5 nappal,ami totál nega lett,gyorsan elküldtem a férjem Gabriel-ért,és ugyanabból a vizeletből a Gabrielen csak úgy virított a 2 csík.Én azt hallottam,hogy a Gabriel és a Clearblue a legjobb.Lizy

2008. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Azt hiszem hogy megpróbálok még várni egy-két napot.
2008. okt. 5. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Teszteltél már vele? Mennyi van még a nem vártig? Én mára nem várom, és pénteken negatív volt! Így én is várok és holnap vagy utána próbálkozom.

Írj ha teszteltél hogy mi újság! Szorítok neked!

2008. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Ezzel nem teszteltem, szombaton egy corax.szal de nem volt jó a teszt vagy nem tudom. NEm tudom mikor kell megjönni mert össze vissza van a miss ab óta. De írok ha megpróbáltam.:)Addig van remény. Neked is drukkolok.

2008. okt. 5. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!