Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fájhatnak a melleim?

Mitől fájhatnak a melleim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A ciklusom 10.napján vagyok és 3-4 napja nagyon elkezdtek fájni a melleim és megnőttek.Fogamzásgátlót szedek lassan egy éve, ezért nem értem mitől lehet. Van két gyermekem, mikor terhes voltam velük akkor volt ilyen. De elvileg most nem lehetek, viszont ez a fájdalom gyötör!

2016. nov. 8. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teszt.
2016. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de abszurdnak tartanám ha terhes lennék, hisz gyógyszert szedek, ráadásul egy petefészkem van sajnos.
2016. nov. 8. 11:26
 3/11 anonim ***** válasza:

A fogamzasgatlo is okozhatja, hiaba szeded mar 1 eve.

Hormonproblema is allhat a mellfajdalom hattereben sokszor, lehet, hogy szunetet kellene tartanod vagy gyogyszert kellene valtanod, hogy kideruljon az okozza-e.

En is egy eve szedem a volinat es kb. 2 honapja vissza-visszatero jelleggel fajdogal foleg az egyik cicim. Leginkabb a mell es honalj kozotti resz, vagy a mellem kar feloli oldala, de sokszor szurkal a mellembe is. Nem vagyok terhes.

A heten megyek a nogyogyaszhoz, hogy o mit javasol.

Neked jol faj a melled? Es mit erzel?

2016. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol faj? Elirtam.
2016. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem mindkettő és a mellemben a mirigyek fájnak és felvannak dagadva. Nem látványos, de már az fájdalommal tölt el ha pl. lépcsőn kell lerohannom. Volt egy mèhenkívüli terhessègem ès a műtét után ezt a gyogyszer javasolta a dokim. Eddig nem volt ilyen panaszom
2016. nov. 8. 11:47
 6/11 A kérdező kommentje:
Teszteltem.. CB. Digitálissal negatív lett. De változatlanul fáj 😧
2016. nov. 10. 09:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Barmikor elojohetnek panaszok a fogamzasgatlotol, nem csak akkor, amikor elkezded szedni.

Menj el megnyugtataskepp mell uh-ra, valoszinuleg tenyleg csak a mirigyek fajnak.

Mellfajdalomra jo az E vitamin es van egy honeopatias szer: mastodyn csepp.

2016. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm... De sajnos németben élek és úgy veszem észre itt az orvosok nem küldözgetnek ide-oda. Mindent a fogamzásgàtlóra fognak.
2016. nov. 10. 13:01
 9/11 A kérdező kommentje:
Tavaly volt egy terhessègem ami sajnos spontán megszakadt, és mikor mentem művi befejező műtétre akkor vették észre, hogy valójában van még egy baba csak méhen kívül. Ezek után nagyon nehéz bizalommal fordulnom bármely orvoshoz.
2016. nov. 10. 13:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Ertheto! Sajnalom...

esetleg maganorvos?

Vard meg a menszit, hatha azzal el is mulik. Addig esetleg langyos vizesruhas borogatas.

2016. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!