Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-án kellett volna megjönnie...

30-án kellett volna megjönnie ma reggelre leesett a hőm 37-ről 36,6-re tüneteim megvannak vagy már ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 07:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Csináltass egy tesztet és kiderül. Ha pontosan szokott mindig megjönni akkor reménykedhetsz. Szurkolok tymy
2008. okt. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Annyi idő már eltelt,hogy nyugodtan tesztelhess,csináld meg,mert már mutatnia kellene egy 90%-os eredményt.A hő leesése tényleg nem a legjobb előjel,de még ne aggódj,csinálj tesztet miharabb,akár már csinálhatod Clearblue-val bármilyen napszakban.Szorítok,írj.mit mutatott.Lizy

2008. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is leesett 0,4 fokkal és mára vissza ment. TEsztelni még nem teszteltem. HA teszteltél szólj, mert nagyon érdekel. Én szorítok nagyon!!!!

szia

2008. okt. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kár, hogy esett a hőd... de megijedni nem szabad még, mert lehet, hogy holnapra újra felugrik! Csinálj tesztet, 5 nap után már majdnem biztos eredményt mutat! Csak azért nem biztos, mert ha később fogant, akkor mai esés akár a beágyazódás miatt is lehet, akkor meg még pl ma nem mutat a teszt pozitívat!Szorítok neked, hogy baba legyen!! Majd írj!! dory
2008. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sziasztok aranyosak vagytok tesztet csak holnap tudok venni rettenetesen szédülök meg fáj a mellem állandóan szaladgálok a wc-re nézegetni magam mert azt hiszem hogy megjött hát nem tudom szept 20-án voltam együtt utoljára párommal.ő kint van németbe én azt gondolom hogy akkor jöhetett össze de akkor kimutatná a teszt?írjatok
2008. okt. 5. 12:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudom hogy kimutatná e. Amikor én terhes voltam akkor a kimutatás előtt 12 napja voltunk együtt utoljára. Szóval ne add fel. Szólj ha teszteltél. én vagyok akinek szintén leesett a hője:)Egyébként szerintem azért mérd mert pl nekem ma reggelre visszament.Drukkolok.

2008. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Ha 28 naposak a ciklusaid,akkor 20.án a ciklusod 18.-napján voltál,és ha az ovulációd pont a 14.napon,tehát 16.-án volt,akkor a tesztnek,ha babád van,holnap reggel nagyon-nagyon csíkosnak kellene,méghozzá 2 csíkosnak kellene lennie.:)De az ovulációd pontos dátumát,és a ciklusod hosszát Te tudod pontosan,én most a "nagykönyv" által leírtakkal számoltam.


Tehát lehet baba,nagyon annak tűnik,úgyhogy irány az első ügyeletes gyógyszertár,és holnap reggel várjuk a híreket.


Lizy

2008. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyre jobban várom a teszted eredményét, ilyen tüneteim voltak nekem is! Dory
2008. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nini24 ***** válasza:

Szia!


Érdekelne, hogy baba volt-e a dologban!:) Puszi!

2009. ápr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
biztosan megjött, hisz jól leesett a hőd
2009. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!