Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a legegyszerűbb módja...

Mi a legegyszerűbb módja megtudni, hogy valaki hány hetes terhes? (férfi szemmel)

Figyelt kérdés

Előjelek vagy ilyesmi bizonyos időszakokban, mik azok - gondolom minden nőnél más, de valami konkrét tényre lenne szükségem amit nem lehet megcáfolni :P

Várom a válaszokat!


2010. ápr. 28. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan sajnos nincs amit ne lehetne megcáfolni... :)

Talán olyasmiből lehet utalni a terhesség korára,hogy általában 6.hét környékén szoktak kezdődni a rosszullétek(már akinél van)...

2010. ápr. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En maris cafolok: nekem a 7. heten kezdodtek a rosszulletek.
2010. ápr. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahangos lelet. Az elején néhány napos különbséggel be lehet lőni, hogy mennyi idős a baba. Pl, ha 6 hetes a terhesség, az azt jelenti, hogy kb négy hete történt a fogamzás.
2010. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Uh a biztos,a jelek sajna egyediek. de a két hetet tényleg ne feledd el levonni az orvos által megadottból,mert az a fogamzás kb. időpontja. engem egyszer jól megvert egy állat pasim,mert a terheskönyvben lévő időpontot alapul véve ő nem lehetett az apa,és hiába magyaráztam neki,hogyan kell számolni:-(
2010. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És akkor én vagyok az a példa akinél csak a fejemre fagyott vigyor mutatta áldott álapotban vagyok.

SEMMI tünetem nem volt. Se émelygés, se kívánósság, se aluszékonyság, sesese 38hét alatt.

Amúgy ha tudod mi az utolsó vérzés kezdőnapja, akkor egy terhesnaptár.

2010. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!